Power Soccer, oyunu herhangi bir yükleme işlemi yapmanıza gerek kalmadan sadece tarayıcıdan yükleyerek rahatlık ile oynayabileceğiniz 3d bir futbol oyunudur. İnternet üzerinde oynatılan en iyi ve en güzel düşünülmüş, çizim edimli 3 d bir futbol oyunudur.

Sponsorlu Reklamlar

Sponsorlu Reklamlar


Power Soccer, online olarak tüm dünyadan farklı oyuncular ile oynayabileceğiniz ve oynarken onlarla konuşabileceğiniz çok profesyonel bir futbol oyunu olma özelliğini taşımaktadır. Oyun severlerin saatlerce başından kalkamadığı, tüm dünyayı kasıp kavuran bu oyunda kendi takımınızı kendiniz kurup yönetebilirisiniz. Öyle bir rüya takımı kurun ki size rakip dayanmasın. Ayrıca bu takıma öyle stratejik futbol oynatmalısınız ki zafer hep sizin olsun.

Dünyadan değişik oyuncular ile çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bu futbol oyununa bayılacaksınız. Her yaştan herkese hitap eden bu oyunun tutkunu olacaksınız. Oyun severlerin vazgeçemediği bu oyunun en güzel yanlarından biri de takımı kendiniz kuruyor ve yönetiyor olmanızdır. Takımınıza neler yapmaları gerektiğini öyle güzel anlatmalısınız ki karşınızda ki rakipler sizin takıma dayanamasın. Başarı sizin için çok önemli olmalı. Oynadıkça ve takımları yendikçe daha güçlü rakipler ile oynayacak ve nu oyunun bağımlısı olacaksınız. İsterseniz çağırın kendi arkadaşlarınız onlarla birlikte bir takım yaratın ve öylece maç yapın.

Sponsorlu Reklamlar


Futbol maçlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre olma özeliği taşıyor. Kendi takımınız ve ekibiniz ile taktikleri belirleyip oynayacaksınız.3d olan bu oyun internetin en çok oynanan oyunları arasında yer almaktadır. Bu müthiş deneyimi daha hala yaşamadıysanız ücretsiz olarak giriş yapın hemen denemeye başlayın. Herhangi bir yükleme işlemi bile yapmadan bu keyfe doyun. Futbol tutkunlarının tüm dünyada eşsiz taktikler kullanarak oynadıkları bu oyuna mutlaka girmeli ve denemelisiniz. Oyunun başında size tüm yönlendirmeler ve tuşlar anlatılacaktır. Bu sayede rahatça öğrenebilecek ve hemen futbolun keyfini çıkarmaya başlayabileceksiniz.

Power Soccer Kaydol

Anahtar Kelimeler: Power Soccer, Power Soccer  Kaydol, Power Soccer Kayıt Ol, Power Soccer Oyna.