Alışılagelmiş online oyunların dışında bir yol izleyen Prime World sayesinde, online oyun haritasını yukarıdan izlemek yerine, onun içindeymiş gibi hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Eğer bir ordunuz varsa onların içinde ilerleyebilir veya onların zirvesinde ilerleyerek komutanlık edebilirsiniz. Sıradışı bir macera deneyimi sunmayı kendisine amaç edinmiş olan Prime World, gerek grafikleri ile gerekse de oynanma tarzı ile sizi oyunun içerisine hapsedebilir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzda yer alan haritalarda grafiklere özel bir yer ayırmak gerekiyor. Örneğin; Ormanların içerisinde ilerlerken, ağaçların gerçekçiliği sizi oyuna bağlamaya yetiyor. Bunun yanısıra binalar, askerler, hayvanlar, göller ve diğer unsurlar da oldukça gerçekçi sayılır.

Prime World oyununda yerleşik kalıpları yıkmanızı sağlayacak birtakım değişiklikler yapılmış. Örneğin; Karakterinizi kendi kalenizde eğitebilir ve geliştirebilirsiniz. Bu da karakterinizi daha üst seviyelere taşıyabilmeniz için oldukça gereklidir. Bu sayede savaş alanında daha hazır ve daha güçlü olabilirsiniz. Ne kadar çok halkınız olursa üretiminizin de o derece yüksek olacağını unutmayın.

Oyunda önemli öğelerden bir tanesi de halkınız. Halkınızı çoğaltmak ve onlar için önemli yerleşim yerlerini kurarak onların moralini yükseltmelisiniz. Bu da oyunun sadece savaştan ibaret olmadığını ve aynı zamanda şehir yaşantısı ve halkın da oyun için önemli olduğunu gösteriyor.

Oyun içerisinde karşılıklı iki güç yer alıyor. Bu güçler arasında denge o kadar ince bir noktada ki, her an değişebilir ve şampiyonu sonuncu yapabilir. Aynı zamanda oyunda yer alan karşılıklı karakterler, görünüm olarak birbirinden farklı olsa da, temel yapıları oldukça benzerlik gösteriyor.

Siz de Prime World oyununa kayıt olabilmek için aşağıda verilen linkleri takip etmeli ve gerekli formları doldurmalısınız.

Prime World Kayıt Sayfası

 

Anahtar Kelimeler: Prime World, Kayıt Ol, İndir, Kaydol, Üye Ol, Tanıtım, Oyun Videoları, Ekran Görüntüleri, Haberleri, İpuçları, Sistem gereksinimleri, Kaydol.com.tr