• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Priston Tale 2 MMORPG tarzında yani çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyunun altyapısında Unreal motoru kullanılmıştır. Oyun özellikle birlik ve grup yapısıyla oyuncularına keyfili zamanlar yaşatıyor. Binlerce görev, diğer oyuncularla kapışma seçenekleri oyunu zevkli kılan özellikleridir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda Priston bölgesinde bulunan 3 farklı ırk bulunmaktadır. Bu ırklardan biri olan Morion Priston’ın kuzeybatısına yerleşmiştir. Tempskron ırkı ise Priston’un güneyinde yaşayan ırktır. Son ırk Sophetio ise Priston kıtasının batısında hüküm sürmektedir.

Priston Tale 2‘de seçebileceğiniz ırklar ve karakterler hakkında bilgi vermek gerekirse Morion ırkı yarı savaşçı ve büyücülerde uzmanlaşmıştır. Morion ırkını seçtiğinizde Paladin ve Valiant gibi savaşçı karakterleri yada Priestess ve Magician gibi büyücü karakterleri seçebilirsiniz. Tempskron ırkı ise tam savaşçı ve okçularda uzmandır. Tempskron ırkını seçtiğinizde ise Warior ve Combatant gibi savaşçı yada Archer ve Atalanta gibi okçu karakterleri seçebilirsiniz. Sophieto ırkı ise suikastçi ve kara büyücülerde uzmanlaşmıştır. Sophieto ırkını seçtiğinizde Shadow ve Dark Hunter gibi suikastçileri yada Druid ve Shaman gibi kara büyücüleri seçebilirsiniz.

Oyunda seçtiğiniz her karakter belirli levelerde özellikleri değişmektedir. Örnek olarak Sophetio ırkından Rogue sınıfından Shadow olarak başlayarak Avenger, Eclipse ve en son Phantom Lord olabilirsiniz. Her ırk ve sınıf birbirinden farklı gelişimler göstermektedir.

Priston Tale 2 indirmek için yapmanız gereken aşağıda bulunan Priston Tale 2 İndir butonuna tıklamanızdır. Daha sonra ise Priston Tale 2 oyununa kaydolmanız gerekmektedir ve bu işlem içinde yine aşağıda bulunan kaydol butonunu kullanabilirsiniz. İşlemlerden sonra eğlencenize başlayabilirsiniz.

 

Priston Tale Oyunu Durdurulmuştur.