Rage in sky, internet üzerinden online olarak oynanmaktadır. Eastron tarafından yayınlanmaktadır. Türkçe dil desteğine sahip bir oyun olması Türkiye’de oynanma sayısını arttırmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Rage in sky oyunu, karakterleri geliştirip aksiyon ve macera dolu bir savaş oyunudur. Rage in sky oyununu oynamak için önce kendi sitesinden www.rageinsky.com adresine girerek kayıt olmak gerekmektedir. Bu siteden kaydol butonuna tıklanarak kayıt işlemi gerçekleştirilmektedir. Kayıtta şifre oluştururken şifre en az 8 karakterden oluşmaktadır. Kullanıcı üyeliğini tamamlaması için e posta doğrulamasını yaparak üyeliğini gerçekleştirmiş olmaktadır.

Rage in Sky Kaydol

Rage in Sky Kaydol

 

Rage in sky oyununda bir hedefe sol tıklanır ve saldırı yeteneğini kullanmak için 1 tuşuna basılmaktadır. Kullanıcı rage in sky oyununda kendine usta bulabilmek için seviye yirmiye ulaşması gerekmektedir.

Oyunda usta listesine bakılarak kendine öğrenci arayan ustalar görülmektedir. Bir oyuncunun ismi seçilerek usta iste butonuna tıklanır ve usta olacak oyuncunun onayı beklenmektedir. Öğrenci her seviye atladığında usta 10 puan kazanır. Usta puanları ustalık dükkanından eşya almada kullanılmaktadır. Öğrenci zor durumda kaldığında ustasından yardım isteyebilmektedir. Kullanıcılar oyunda seviye 25 olduklarında canavar öldürme özelliği açılmaktadır. C tuşu ile karakter ara yüzük tuşu ile yetenek ara yüzü açılmaktadır.

Kullanıcının bohçasında bir silah vardır. Bu silahı sağ tıklayarak silahı kuşanmaktadır. Kuşandığın silahtaki ekipmanları görmek için c tuşuna basılmaktadır. Rage in sky oyununun kullanıcısı her geçen gün artmaktadır. Savaş oyunu olarak görülse de yardımlaşma ön plana çıkmaktadır.

Rage in Sky Kaydol