• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Ragnarok Online 2001 yılından bu yana tüm dünyada oynanmaya devam etmektedir. Oyun artık ücretsiz sunucuyla daha geniş oyuncu ağına sahip oldu. Güney Kore yapımı bu oyun özellikle Uzak Doğu ülkelerinde beğenilerek oynanmaktadır. Japonya’da oyunu temel alan 26 serilik bir anime yapılmıştır. MMORPG çoklu oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu tarzında olan Ragnarok Online yılların deneyimini barındırmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 6 farklı karakter özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler ve karaktere etkilerinden bahsedelim. STR (Strength – Güç): Karakterin saldırı gücünü artırır ve taşıyabileceği yük ağırlığını arttırır. AGI (Agility – Çeviklik): Karakterin koşma ve saldırı hızını arttırır.VIT (Vitality – Yaşama gücü): HP (can puanı) artırır, sihirli saldırı hariç alınan hasarı azaltır ve can puanınızın dolma hızını arttırır. INT (Intelligence – Zeka): Kahramanınızın büyüyle yaptığı saldırı miktarını arttırır ve sihir yeteneklerini tekrar kullanımı için geçen süreyi azaltır. DEX (Dexterity – Yetenek): Kahramanın yaptığı silahlı saldırının miktarını ve dikkati attırır. LUK (Luck – Şans): Kahramanın yaptığı kritik saldırı olasılığını attırır ve saldırılardan kaçma şansını attırır.

Oyunda seviye  atladıkça farklı mesleklere sahip olarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. 10. seviyede birincil mesleğinizi, 40. seviyede ikincil mesleğinizi ve 99. seviyede gelişmiş mesleğinizi seçebilirsiniz. Her meslek size farklı yetenekler vermektedir.

 

Ragnarok Online Kayıt Sayfası

 

Bu kadar uzun soluklu olduğu halde hala onbinlerce oyuncusu olan oyun sürekli yenilenen yapısı, eklenen özellikleri ile oyuncuları sıkmadan oyun keyfi sunmaktadır. Sizde Ragnarok Online oyununu indirmek istiyorsanız aşağıda bulunan Ragnarok Online İndir butonuna tıklayınız. Daha sonra Ragnarok Kaydol diyerek oyuna kaydolun. Artık sizde Ragnorak Online oyununun bir üyesisiniz.