İnternet hayatımıza girdiğinden beridir bütün zamanımızı bu platformda geçirdiğimiz için oyun severlerin dikkatle takip ettiği internet oyunlarından biri de Rail Natıon isimli tarayıcı tabanlı internet oyunudur. Bu oyunda trenlerin gizemli dünyası üzerine kurulan şehir hayatından bahsedilmektedir. Amacımız tren rayları ile döşenmiş sanal bir şehirde tren hatlarının yetkilisi olarak çeşitli stratejiler geliştirerek teslimatları ve bazı transfer olaylarını başarılı bir şekilde yaparak oyunda bulunan tren hattımızı kuvvetlendirmektir.

Sponsorlu Reklamlar

Rail Nation oyununda gerçek zamanlı ticaret yapılır ve arz talep dengesine göre ticari eşyalar alınır satılır . Bu oyundaki teslimatlar ve ürünlerin değeri gerçek zamanlı olarak hesaplanır. Bu hesaplarla birlikte nakliyatlardan gelen gelirlerle yatırım yapılır veya tren güzergahında bulunan binaların daha da verimli çalışmalarına katkıda bulunarak gelirinizi artırabilirsiniz. Genelde kullanıcılar yeni tren vagonları alarak oyunda hem taşıma kapasitesini artırırlar hem de para kazanırlar.

Sponsorlu Reklamlar


Bu oyunda gelişen teknoloji ile uyumlu bir şekilde yeni lokomotifler alabilir ve ticari açıdan kuvvetli olanlar kazanabilirler. Tamamen strateji üzerine kurulu olan bu oyun internet tarayıcılı olduğu için indirmenize gerek duyulmadan oynanır.

Rail Natıon oyununda filonuzu ne kadar kuvvetlendirirseniz o kadar karlı çıkar ve koloniler oluşturarak düşmanlarınıza karşı birleşebilirsiniz. Bazı haritalar üzerinden oynanan bu oyunda 50 tane şehir ve 1700 civarında işletme bulunuyor. Yaklaşık 500 avatar görseli bulunan oyunda 11 istasyon binası bulunuyor. Çalışanların sayısı ise 120 kişi olarak tespit edilmiştir. Rail Natıon oyununda 25 oyuncu aynı anda hep birlikte oyunu oynayabiliyor.

Bu oyunda eğlence ve strateji bir arada giderken çok hoş vakit geçirecek ve kuracağınız ekibinizle birlikte rakiplerinize üstünlük kuracaksınız. Tamamen sanal olarak oluşturulan bir yaşam alanında bulunan ticari faaliyetleri içeren bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar


Oyunumuzda sürekli olarak gelişmek sizin ellerinizde. Eski bir trenden son çıkan ve elektrikle çalışan trene doğru adım adım ilerleyebilirsiniz. Üstelik her trenin kendine has özellikleri ve kullanıcıyı memnun eden yönleri mevcut.

Rail Nation şehri ise bambaşka. Size verilen küçük şehri zamanla diğer büyük kentlere bağlayarak onun gelişimine en büyük katkıyı tren yolları ile yapın.

Rail Nation Oyununa Kaydol Ve Oyna