• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Rakion Joygame tarafından Türkiye’ye getirilen MMO çoklu oyunculu çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Oyunda bulunan 5 karakterden birini seçerek sizde savaşa dahil olabilirsiniz. Rakion’da bireysel güç ve savaşlardan çok takım dengesi ile savaşları ön plandadır.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda bulunan bu 5 karakter hakkında kısaca bilgi verelim. Savaşçı daha çok yakın dövüşlerde ustadır. Okçu uzak menzilli olarak saldırılarını yapar. Demirci zırhları en gelişmiş birliklerdir, bu ndenle daha yavaştırlar. Büyücü uzun menzilli büyü saldırıları yaparlar. Ninja hızı ve çevikliği ile gelişmiş bir karakterdir.

Rakion‘da klan sistemi benzer oyunlara oranla daha aktiftir. Bir klan oluşturmak yada klana girmek çok önemlidir. Klan savaşlarında oyuncu sayısı dengesi, klanlar arasındaki puan farkı kazanan tarafın alacağı puanı etkiler. Böylelikle oyun içi dengeler bozulmadan oyun keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz. Oyuna başlarken aktif oyuncuların olduğu bir klana katılmanız yada arkadaşlarınızla beraber bir klan kurmanız oyunda daha güçlü olmanızı sağlayacaktır.

Oyunda birçok NPC (oyun karakterleri) çeşidi vardır. Nak, Alevci, Panzer, Buz Rüzgarı, Arbalet, Büyük Yay, Boğa, Ruh Güllesi, Ejderha, Silahşör, Samuray, Necroman Atı, Batı Ruhu, Leopar, Doğu Ruhu, Haunt, Basilisk, Güney Ruhu, Thunder, Orjinal Kuzey Ruhu vb. birçok isimde karşınıza çıkacaktırlar. Hemen hemen her levelde farklı bir NPC ile karşılaşmanız mümkündür.

Rakion oyununu indirmek için aşağıda bulunan Rakion indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra kaydolmak için yine aşağıda bulunan Rakion Kaydol butonuna tıklayınız. Artık eğlenceye hazırsınız.

Rakion İndirRakion Kaydol