• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Farklı bir oyun arayanlar için kaçırılmayacak bir oyun sizleri bekliyor. GameFuse firması tarafından Beta sürümü olarak piyasaya sürülen oyun 6 Şubat tarihinde tam sürüm olarak piyasaya çıkması bekleniyor. MMOFPS çoklu oyunculu çevrimiçi birincil gözden ateş etme türünden olan bu oyun, silahları, haritaları ve oyun mantığıyla benzerlerinden ayrılan bir yapıya sahiptir.

Sponsorlu Reklamlar

Renaissance Heroes oyunu Avrupa ve dünya tarihinde önemli bir dönem olan Rönesans Dönemini konu alan bir yapıdadır. Dönemin en ünlü bilgini, ressamı ve icatçısı Leonardo Da Vinci’nin çizimlerini kulllanarak oluşturulan silahlar oyuna çok farklı bir tad katmaktadır. Daha çok Monalisa tablosuyla ressam olarak bilinen Leonarda Da Vinci’nin sayısız buluşu ve projesi bulunmaktaydı. Öyle ki İstanbul Boğazı içiçn yaptığı ayaksız köprü projesi hala mimarlar ve mühendisler tarafından olabilir mi olamaz mı diye tartışılmaktadır. İşte böyle bir zekayı oyun dünyasına getiren GameFuse firmasını tebrik etmek gerekmektedir.

Oyunda şuan 8 farklı harita bulunmaktadır. Oyunun haritalarıda ağırlıklı olarak rönesans mimarisini yansıtan şekildedir. Haritalarda birçok nesne aktiftir, yani heykeller parçalanabilmekte, tahta kutular kırılabilmektedir. Haritalarda zıplama rampaları vb. birçok özellikte bulunmaktadır. Harita yapısıyla oyunun çok aktif ve hızlı bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz.

Renaissance Heroes oyununda 6 farklı karakter bulunmaktadır. Her bir karakterin uzmanlık alanı bulunmaktadır. Karakter çizimler biraz gerçek, biraz hayai bir yapıdadır. Sizde bu karakterlerden birini seçerek oyunu oynamak istiyorsanız yapmanız gereken Renaissance Heroes İndir butonuna tıklayarak oyunu indirmektir. Daha sonra ise oyuna kaydolmak için yine aşağıda bulunanan Renaissance Heroes Kaydol bağlantısını açınız. Bu işlemlerden sonra sizde Rönesans Döneminde amansız bir savaşın içinde yer alabilirsiniz.

 

 

Renaissance Heroes Oyunu Kayıt Sayfası