• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Karakterler

RF Online
Savaş ve Bilimkurgunun en iyi örnek oyunları arasında değerlendirebileceğimiz RF Online bir MMORPG oyunudur. Oyun oldukça üstün grafiklerle dikkat çekmesinin yanı sıra oyun içerisindeki pek çok değişik ırkında olması da oyunun ilgi çeken bir diğer tarafıdır. Ücretsiz olan RF Online Rising Force olarak da adlandırılmakta ve oyun grafikleri ile oldukça ön plana çıkmaktadır. Oyun içerisinde ise aktif olarak üç ırk bulunmaktadır. Her bir ırk kendi bağımsızlığının peşinde ve bu doğrultuda hem gezegenin ortaya çıkardığı yaratıklarla hem de rakipleri ile mücadele etmeleri gerekmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Bellato Irkı, bu ırkın en üstün özelliği olarak yaratıcılık yetenekleri olarak söyleyebiliriz. Bu sayede pek çok araç ve gerece sahip olmaktadırlar. Bunun yanı sıra sahip oldukları büyü güçlerini de geliştirmekte ve güçlenmektedirler. Bellato ırkı sahip olduğu güçleri ile kendi ulusunun kaybettiği toprakları geri almak ve bağımsızlığını korumayı amaçlar.

Cora Irkı; pek çok tanrıya inanan topluluk olan Cora ırkı, kutsal amaçları doğrultusunda diğer ırklarla savaşmakta ve inançlarına göre diğer ırkların onlara boyun eğmesi gerektiğini düşünmekte ve bu doğrultuda mücadele etmektedirler. Diğer ırklara kutsal değerleri nedeniyle oldukça düşmandırlar.

Accretia Irkı, teknolojiye oldukça bağımlıdır. Bu nedenle pek çok alanda metalleri kullanmaktadırlar. Teknolojik pek çok silahı kullnan bu ırk, kendi hakimiyetini kurmayı amaçlamaktadır.

RF Online Oyununa KaydolRF Online İndir