Son zamanlarda bir zombi fırtınasıdır esiyor ve sürekli olarak da yeni oyunların ortaya çıkmasına neden oluyor. Bunlardan bir tanesi de Rigorz adlı zombi oyunu.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun kayıt sayfasına gittiğiniz de öncelikli olarak sizden 15-20 MB büyüklüğünde bir dosya indirmeniz gerekecek. Bu indirilen dosya bir kurulum dosyası ve dosyayı çalıştırdığınız da sizi kurulum için yönlendiriyor. Bu sırada Microsft DirectX dosyası da sizden dosyanın çalışması için kurulum izni istiyor. DirectX indirme + kurulumu da bağlantı hızınıza göre 5-10 dk arasında değişebilir.

Oyunun kurulumu bittikten hemen sonra karşınıza oyun ekranı geliyor ve bu ekran da sizden kayıtlı olmanız durumunda giriş yapmanızı, kayıtlı olmamanız durumunda ise kaydolmanızı istiyor. Resimler ile bu detayları görelim.

Yönlendirme sayfasına gittiğiniz de karşınıza bir altta yer alan ekran gelecek. Bu ekranda yapmanız gereken “Kayıt Ol” butonuna tıklamak ve bir sonra ki ekrana gitmek.

 

Rigorz Giriş

Rigorz Giriş

 

Rigorz kayıt sayfasına geldik ve yapmamız gereken bu sayfada yer alan alanları doldurmak. Öncelikle e-mail adresi kısmını dolduralım. Eğer e-posta adresiniz yoksa, yeni e-posta adresi al adlı konumuz aracılığı ile yeni bir mail adresi alabilirsiniz. E-Posta adresinden sonra, 2 defa şifre alanını dolduruyoruz.

 

Rigorz Kayıt Sayfası

Rigorz Kayıt Sayfası

 

Ve artık oyunumuzun en önemli kısmına geldik. Bu aşamada oyun indiriliyor. yaklaşık 4141 Mb büyüklüğünde. internet bağlantı hızınız bu aşamada devreye giriyor ve dosya boyutu da oldukça büyük. Kotalı internetiniz varsa oyunu oynamamanız da fayda var diyebiliriz. Dosya indirildikten sonra oyuna başla seçeneğini kullanmanız yeterli.

Rigorz Kayıt Sonu

Rigorz Kayıt Sonu

 

Siz de Rigorz Kaydol sayfamız aracılığı ile oyuna kayıt olabilir ve oyunumuzu deneyebilirsiniz. Şimdi aşağıda yer alan buton yardımıyla kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

Rigorz Oyunu Kayıt Sayfası