• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Oynanabilirlik

RISING CITIES İLE KENDİ ŞEHRİNİ YARAT
Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Rising Cities bir şehir planlama ve strateji oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bigpoint şirketi tarafından yayınlana bu tarayıcı oyunun odağında güç, ekonomi, strateji ve kentsel gelişim bulunmaktadır. Küçük bir şehirden bir metropol yaratmanız mümkün kılınmıştır.

Sponsorlu Reklamlar

Rising Cities adlı bu oyunda şehir halkı için konutlar yapmanız, kira toplamanız mümkün olduğu gibi endüstri alanında, enerji santralleri konusunda, altyapı çalışmalarına ve bir şehirde bulunması gereken her türlü binaya yatırım yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Bütün bunları yaparken gerçek bir şehrin ihtiyaç duyduğu kaynakları ve enerji ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Ayrıca bütün inşaların bir uyum içinde olduğuna dikkat ederek bir denge kurabilmek gerekmektedir. Bu ücretsiz oyunda şehir halkının gereksinimlerini ve şehrin gereksinimlerini karşılayarak iyi bir başkan olabilmek gerekmektedir. Oyunda amaç, yaşanmaz durumda olan bir şehri yaşanır bir yer haline getirebilmektir. Bütün bunları gerçekleştirebilmenizin yolu da şehrinizi geliştirip kasanızda birikim oluşturmanız ve sürdürülebilir bir yaşam alanı oluşturmanız gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki şehrinizde yaşayan insanları ne kadar mutlu ederseniz kazancınız da o kadar artacaktır. Oyun oynayıcısından bu yönüyle hem bir iş adamı olmasını, hem bir mimar olmasını, hem de bir ekonomist olmasını beklemektedir. Hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz şehre sahip olabilmenizi sağlayacak bu oyun sayesinde yaratıcılığınız da artacaktır.

Rising Cities adlı oyunu kesintisiz ve kaliteli bir şekilde oynayabilmek için Windows 7, 8, XP, 2000 veya NT olan bir bilgisayarınızın olması gerekmektedir.

Rising Cities Kaydol Ve OynaRising Cities Şehir Lirası Satın Al