• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Antik Roma ihtişamlı dünyasında stratejinizi oluşturarak gerçek bir komutan gibi savaşmak isteyenler için güzel bir oyun olan Romadario oyun mantığı ile benzerlerinden bir adım öndedir. Romadoria’da ufak bir şehri görkemli bir imparatorluğa dönüştürmek sizin elinizde.

Sponsorlu Reklamlar

Romadoria MMO tarzı yani çoklu oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Oyunda küçük bir şehirle başlıyorsunuz.Her strateji oyununda olduğu gibi her şey daha hızlı gelişmek,daha fazla hammadde toplamak, daha güçlü bir ordu oluşturarak düşmanlarınıza karşı üstünlük kurmak üstünedir. Oyunun en güçlü taraflarından birisi ise savaş mantığıdır. Askerlerinizi savaşırken izlemek ve onlara strateji verirken oyundan gerçek anlamda zevk alacak ve kendinizi bir komutan gibi hissetme zevkini yaşayacaksınız.

Oyun antik Roma’da geçmektedir. Dünya haritasında Britanya – Birleşik İngiltere Krallığı, Gallia – Fransızlar, Hispania – İspanya, Mauretania – Tunus, Cyrenaica – Libya, Aegyptus – Mısır, Syria – Suriye, Graecia – Yunanistan, İtalia – İtalya bulunmaktadır. Bu anlamda Güney ve Batı Avrupa ile Kuzey Africa’da bulunan bu ülkelerin tarihteki amansız savaşlarını oyuncular canlandırmaktadır.

 

Ramodoria Kayıt Sayfası

 

15 farklı dilde dünyadan onbinlerce oyuncunun, onlarca sunucuda zevkle oynadığı bu oyunu sizde oynamak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Oyun tarayıcı tabanlı bir oyun olduğu için hiçbir program indirmeden, interneti olan herhangi bir bilgisayardan hemen oynayabilirsiniz. Romadoria oyununa kaydolmak için aşağıda bulunan Romadoria Kaydol butonuna tıklayıp birkaç adımdan oluşan kayıt işlemini yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Roma’nın görkemli sokaklarında bir imparator olarak dolaşmak için oyuna başlayabilirsiniz.