• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Rumble Fighter atari oyunlarını özleyen oyuncular için bir oyundur. Çevrimiçi olarak tüm dünya üzerinde oynanan oyun 2007 yılından bu yana yayındadır. WeMade Entertainment ve Nimonix firmaları tarafından hazırlanan oyun OGPlanet firması tarafından dağıtımı yapılmaktadır. Atari oyunlarında olduğu gibi çizgi karakterlere sahip oyunda tam bir dövüş ustası olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 6 farklı karakter bulunmaktadır. Striker (Vurucu): Yüksek güç, orta seviye savunmaya sahiptir. Soul Fighter (Ruh Dövüşçüsü): Yüksek hız ve zıplama yapabilir, orta seviye güç ve defansa sahiptir. Elementalist (Doğacı): Yüksek büyü puanı (SP), düşük güç ve defansa sahiptir. Alchemist (Simyacı): Yüksek zırh, düşük hıza sahiptir. Shaman (Şaman): Özelliklerde dengeli bir karakterdedir. Android (Android): Özel bir karakterdir. 20. seviyeye ulaşıldığında açılır.

Rumble Fighter’da 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Battle Mode: Bu modda bireysel yada takım olarak savaşılmaktadır. İki dakikalık raundlarla oyuncular savaşır ve her raundun sonunda puanlar verilir. En çok puan alan takım yada kişi savaşı kazanır. Adventure Mode: Küçük yaratıkları öldürerek son büyük yaratığa (boss) gelinir ve bu yaratıkta belirtilen sürede öldürülmeye çalışılınır. Normal, Zor ve Cehennem zorluk seviyeleri vardır. Zorluk seviyesi arttıkça ödül miktarı ve kaliteside artar. Rumble Mode: Bu modda bireysel yada takım olarak oynanabilmektedir. Platform üstünde en uzun süre kalan yada “Moving Screen” (hareketli ekran) da en başarılı olan oyuncu oyunu kazanır.

 

Rumble Fighter Oyunu Kayıt Sayfası

 

Rumble Fighter’ı indirmek için aşağıda bulunan Rumble Fighter İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Oyuna kaydolmak içinde yine aşağıda bulunan Rumble Fighter Kaydol’a butonuna tıklayın. Eğlenceli grafiklere sahip bu oyunu artık oynamaya hazırsınız.