• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Runes Of MAgic
Türkçe olmasıyla da oldukça iddialı bir MMORPG oyunu olan Runes Of Magic göz alıcı efektler ve üstün savaş özellikleri ile sizi kendisine çekecek! Oyun içerisinde karşınıza pek çok karakter ve yaratıklar çıkmakta. Ayrıca oyun ilerledikçe pek çok yenilik sayesinde de oyuncuların sıkılmadan ilerlemesi ve oynaması sağlanmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Runes Of Magic’te sizden yapılması istenilen pek çok görevi yerine getirmelisiniz. Bu görevleri tamamlamak için ise pek çok zorluğu aşmanız gerekmekte. Bu zorlukların aşılmasında iyi bir savaşçı olmanızın da önemi büyüktür. Her bir görevde ödül kazanacak ve tecrübenizi arttıracaksınız. Oyun sadece tek taraflı ilerlemiyor, yerine getireceğiniz görevlerden sonra grup olarak aktif diğer oyuncularla birlikte savaşa devam edebiliyorsunuz.

Runes Of MAgic KaydolRunes Of MAgic İndir

Oyun içerisinde pek çok eşya ve gereci bulabileceksiniz. Mükemmel bir PVP sistemi sayesinde oldukça geniş alanlı savaşlar gerçekleştirilmekte ve siz de bu savaşlarda yerinizi alabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan sınıflara kısaca değinirsek; Savaşçı; oldukça güçlüdür. Pek çok ağır silahı kullanabilir. Düzenbaz; En büyük özelliği gizli saldırılardır, kılıç ve hançer kullanabilir. İzci; okçu sınıfı. Savaşçı; dayanma gücü yüksektir ayrıca etkili bir şekilde rakibini yenebilir. Bu sınıfların yanında Gardiyan, Büyücü, Rahip ve Doğa Alimi sınıfları da bulunmaktadır.