• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Hikaye
  • Güncelleme
  • Oynanabilirlik

FPS SEVERLERİN GÖZDESİ: S.K.I.L.L. SPECIAL FORCE 2

Sponsorlu Reklamlar

Popüler oyun firması Gameforge tarafından geliştirilen ve FPS oyunlarını sevenlere yepyeni ve eşsiz bir deneyim sunan S.K.I.L.L. Special Force 2, yenilikçi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Güney Kore merkezli oyun stüdyosu olan Dragonfly tarafından geliştirilen oyunun en göze çarpan özelliklerinden birisi Unreal Engine 3 oyun motoru desteği. Oyun bu sayede oynayanlara yeterince hızlı ve temposu yüksek bir oynayış vaat ediyor.

Soldier Front ismiyle de tanınan oyunun geliştirilmiş sürümü olan ve Gameforge’un ilk MMOFPS oyunu olma özelliğine sahip olan S.K.I.L.L. Special Force 2, ilk çıktığı andan itibaren Asya’nın en çok oynanan FPS oyunları arasındaki yerini almış olmanın yanında tamamen ücretsiz olmasıyla da FPS severler tarafından tercih edilmektedir. Diğer bölgelerde sadece Special Force 2 adı ile yayınlanmakta olan oyun, klasik FPS oyun modlarının yanında casusluk yapma, savunma ve hayatta kalma gibi farklılık yaratan oyun modlarını da barındırmaktadır. İsterseniz bu Dünya dışından olan yaratıklara karşı mücadele verebilir, onların içine sızarak gizli bilgiler elde edebilirsiniz.

16 oyuncuya kadar toplu oyun desteği de sağlayan oyunda ayrıca oldukça fazla miktarda savaş malzemeleri ve çok sayıda haritanın yanı sıra başarı sistemi ve istatistik gibi özellikler de bulunmaktadır.

Kendi türünün diğer özellikleriyle kıyaslandığında sunduğu klan sistemi ve farklı bölgelerden farklı ve özel kuvvetlerle oynayabilme seçeneği ile bir adım öne çıkan S.K.I.L.L. Special Force 2, FPS meraklılarının beklentilerini fazlasıyla karşılamanın yanı sıra son derece dinamik ve aksiyon dolu bir oyun zevki yaşatıyor.

S.K.I.L.L. SPECIAL FORCE 2 KaydolS.K.I.L.L. SPECIAL FORCE 2 İndir