• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

FPS (first person shooter)  tarzı yani birincil gözden ateş edici oyunların içinde en güzel ve popüler olanlardan birisi S2 – Son Silah oyunu diyebiliriz. Oyunun tamamen Türkçeleştirilmiş olması,  hızlı sunucuları, oyun içi klan sistemi, derecelendirme sistemi ve silah geliştirebilme benzerlerinden bir adım öne geçmesini sağlamaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

S2 Son Silah oyununun en güzel ve oyuncuları kendine çeken özelliklerinden birisi klan sisteminin mecut olmasıdır. Arkadaşlarınızla beraber oyun oynamanın keyfinin yanında, oyun yapımcıların düzenlediği turnuvalarda para ödülü vb. ödülleri kazanabilirsiniz.

Oyunun bir güzel özelliği farklı silah türlerine sahip olması ve bunları geliştirebilmenizdir. Yakın menzilli, orta menzilli ve uzak menzilli silahlarda ustalaşabilir ve ustalaştığınız takdirde ünvanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca silahlara parçalar ekleyerek daha güçlü silahlar elde edebilirsiniz.

S2 Son Silah oyununu oynadıkça deneyim kazanabilir, kazandığınız deneyimlerle daha güçlü olabilirsiniz. Oyunda bir kahraman gibi seviye atlamaya imkan veren bu sistem tüm online oyun severlerin ilgisini çekecektir.

Oyunun ses ve grafiklerin çok başarılı olmasına rağmen, fazla bir sistem tüketmemesi ise oyunu herkesin çok rahatlıkla oynayabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca S2 Son Silah oyununu oynamak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Oyunun indirmek için aşağıda bulunan indirme butonuna tıklamanız yeterlidir. Sonra yapmanız gereken ise yine aşağıda size verilen bağlantıdan kayıt yapmaktır. Arkadaşlarınızla beraber oyunu başlayıp bir klan kurmanız, oyun zevkiniz ve gelişiminiz açısından çok faydalı olacaktır.

S2 - Son Silah İndirS2 - Son Silah Kaydol