• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

S4 League anime tarzı karakterlerle rakiplerinize karşı savaşabileceğiniz shooter (ateş etme) tarzı bir oyundur. Özellikle anime hayranları çok mutlu eden bu oyun farklı modları ve karakter seçenekleri ile herkese hitap eden kaliteli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Türkiye’ye alaplaya firması tarafından getirilen oyunun artı özelliklerinden birisi oyunun sürekli güncellenmesidir. Ayrıca tüm dünya çapındaki sunuculara bağlanarak farklı ülkelerin oyuncularıyla oynama zevkini yaşayabilirsiniz.

Anime karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Öyle ki acımasız görünüşte bir anime karakteri oluşturabileceğiniz gibi, şeker mi şeker bir anime karakteri de yaratabilirsiniz. S4 League bu anlamda oyuncularına çok farklı seçenekler ve özelleştirme imkanı sunmaktadır.

Oyunun farklı modları ve güncellenen yapısı ile sıkılmaya şans tanımamaktadır. Touchdown modu: Touchdown Amerikan futbolunda çizgiyi geçip sayı yapmak anlamına gelir. Bu modda topu yakalayıp tıpkı Amerikan futbolunda olduğu gibi rakip takımın kalesine giderek sayı yapmaya çalışırsınız.

Deathmatch modu: Deathmatch ölümüne maç anlamına gelir. Birçok oyunda benzer modlar bildiğiniz gibi mevcuttur. Bu mod daha çok  savaşçı becerilerinizin ön plana çıktığı bir moddur.

Chaser modu: Chaser (kovalayıcı)dan belli bir süre kaçmayı gerektiren bir oyun modudur.

Arcade Mode: Atari salonlarının vazgeçilmez oyun tarzını andırır ve 3 boyutlu bir ortamda sürekli karşına çıkan rakipleri alt etmen gerekir.

 

S4 Oyunu Kayıt Sayfası

 

S4 League oyununu indirmek için aşağıda bulunan indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Daha sonra ise S4 League oyununa kaydolmanız gerekmektedir. Bunun içinde yine aşağıda bulunan S4 League kaydol butonuna tıklayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra inanılmaz görüntü kalitesine sahip anime dünyasına artık giriş yapabilirsiniz.