Sd gundam capsule fighter online savaş oyunudur. Robot savaşlarını konu alan sd gundam capsule fighter online oyunu ,oldukça maceralı bir yapıya sahiptir. Güney Kore merkezli bir oyundur.Softmax tarafından geliştirilmiştir. İnternet üzerinden online oynanan oyun sayısı her geçen gün artmaktadır. Oyunların akıcılığı,insana verdiği heyecan kullanıcıyı sarmış durumdadır.

Sponsorlu Reklamlar

Bazı online oyunlar üzerinden maddi kazanç bile sağlanabilmektedir. Bu oyunu oynayabilmek için önce kayıt olmak gerekmektedir.

Sd gundam capsule fighter online oyunu özelleştirme yetenekleriye dikkat çekmektedir. Kullanıcılar robotlar sayesinde kent yok etme ,kendi zevkine göre birimler elde etme imkanına sahip olmaktadır. Sd gundam capsule fighter online oyununda kullanıcılar kendi robotlarını oluşturup klavuz rehberinden yardım alabilmektedir.

Gerçek hayatta yapmak isteyip yapamadığımız durumları bu oyun sayesinde gerçekleştirmek mümkündür. Oyuna başladıktan bir süre sonra kullanıcı robotunu rahatlıkla ve kendi zevkine göre modifiye edebilmektedir. Kullanıcı kendi robotunu oluşturduktan sonra bilgisayara veya gerçek rakiplere savaş ilanı edebilmektedir.

Sd gundam capsule fighter oyunu dünyada yaş aralığı aranmaksızın oynanmaktadır. Türkiye’de de fazla sayıda bu oyun rağbet görmektedir. Sd gundam capsulle fighter online oyununda pvp-pve savaşları yapılmaktadır. Oyunun eşsiz grafikleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sd gundam capsule fighter online oyununda kullanıcılar çeşitli görevler almaktadır. Oyunda kullanıcıların robotlarıyla saldırıya geçmelerinde haritalar büyük kolaylık sağlamakta ve kullanıcılar arasında rekabeti arttır.

Sd gundam capsule fighter online oyununda kullanıcı kazandığı beceriler ile yeni silahları kullanabilme hakkına sahiptir.

Sd Gundam Capsule Fighter Online Oyununa Kaydol