Google Play Android uygulamalarının arasından en iyileri seçmeye devam ediyoruz ve bu sefer ki çok ama çok eğlenceli. İsminden de anlaşılacağı gibi ses değiştirici bir uygulama. Ses renginizi 20 civarında sese dönüştürebiliyorlar ve bunu yapmanız içinde sadece sesinizi kaydetmeniz yeterli.

Sponsorlu Reklamlar

Hemen altta yer alan resimde gördüğünüz gibi uygulamanın ses kaydını gerçekleştirdiği ana ekran bu. Bu ekranda mikrofon işaretine tıkladıktan hemen sonra kayıt başlıyor ve siz bir daha dokununcaya kadar da devam ediyor.

Ses Değiştirici

Ses Değiştirici

Daha sonra siz ikinci defa mikrofon butonuna bastıktan sonra ise diğer ekrana geçiş yapıyorsunuz ve size sesi hangi ses tonu ile değiştirmek istediğiniz soruluyor. Ve eğlence tam da bu noktada başlıyor ki, çok eğleneceğinize eminiz.

Ses tonları; Normal, sarhoş, mağara, canavar, sincap, helyum, helyum gazı, cüce, robot, koro, korkunç, hızlı, tersten, çocuk, uzaylı, banyo, arı, eski telsiz, su altı, titrek, telefon, uzay ve düşük pil.

Sesi istediğiniz kadar oynatmaya yetkilisiniz ve isterseniz sesi kaydedebiliyorsunuz. Kaydedilen ses daha sonra kolayca bütün sosyal platformlardan paylaşılabiliyor. Üstelik uygulama da tamamen ücretsiz ve deneme sürümü olmayan bir uygulama.

Ses Değiştirici Uygulaması

Ses Değiştirici Uygulaması

Dikkat edilmesi gerekenler: Uygulama ücretsiz olduğu için sıkça reklam çıkıyor ama kapatması o kadar da zor değil. Reklama yanlışlıkla tıklarsanız başka bir siteye anında yönlendiriliyorsunuz.

Şimdi uygulamayı indirip eğlenmenin tam zamanı.

Ses Değiştirici Uygulamasını İndir

Ses Değiştirici Uygulaması Tanıtım Videosu: