• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Kullanıcı Sayısı

Seven Core
Ücretsiz bir MMORPG oyunu olan Seven Core’de savaşlar dur durak bilmiyor! Oldukça fantastik ve teknolojik ögelere sahip olan oyun içerisinde efektler ve görsel zenginlikte ön plana çıkmaktadır. Oyun içeriği oldukça zengin ve pek çok özelliği açık olması ile birlikte gelişme aşaması süren bir oyun olmak özelliğini de göstermektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun içerisinde pek çok görevlerin uygulanabilirliği olmasının yanında pek çok değişik türde savaşa girme ve dahil olma seçenekleri sayesinde de oyuncuların oldukça aktif bir şekilde karakterlerini yükseltme ve üstünlüklerini kurarak seviyelerini yükseltmelerine olanak sağlanmıştır. Pek çok karakter ve değişik güçlerin keşfedileceği Seven Core ayrıca oldukça üstün güçlere sahip bossları da oyun boyunca karşınıza çıkararak, gücünüzü denemektedir.

Savaş ve bilim kurgunun oldukça net ve dengeli bir şekilde bir arada bulunduğu Seven Core’de pek çok keşfi de yapabileceksiniz! Bilim kurgu ve savaş tutkunları için özellikle denenmesi gereken ve ilgi çekici bir yapıya sahip olan bu oyun kısa bir süre içerisinde sizi bağımlı bir hale getirecek! Oyunun en ilgi çekici tarafları ise hiç şüphesiz ki görsel efektleri ve ortamlar. Ayrıca oyun ücretsiz bir MMORPG olması ile de denenmesi gereken pek çok özelliği ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. MMORPG tutkunu tüm oyuncular mutlaka denemesi gereken bir oyun.