Yapımcılığını R2Games’in üstlendiği oyunumuz, görkemli yapısı ile tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz gösterişli bir bireysel strateji oyunudur. Oyun doğal yapısıyla dikkat çekiyor ve oyuncuya doğada geziyormuş izlenimini fazlasıyla yansıtıyor. Siz de oyunu oynarken enfes bir ortamda,doğal yaşantının tam ortasında oyunu oynayacaksınız.

Sponsorlu Reklamlar

Diğer online oyunlarda neredeyse ortak savaşçı kitlesi olan, büyücü, savaşçı ve okçu ShadowBound oyunumuzda da yerini almış. Oyuna yine başlangıç aşamasında karakterinizi seçerek adım atıyorsunuz. Karakter seçiminden hemen sonra yine kişiselleştirme aşaması ortaya çıkıyor. Burada dikkat çeken nokta; Karakterlerin cinsiyet ayrımının sadece elbise ve aksesuarlarından ayırt edilebilmesi. Siz de kendi karakterinizi kişiselleştirirken, erkek yada kadın olmasına istinaden işlem yapabiliyor ve aksesuarları bu açıdan seçebiliyorsunuz.

shadowbound kaydol

shadowbound kaydol

Shadowbound oyunumuzda lejyoner sistemi yer almaktadır ve bu sistem sayesinde hem bir orduya sahip olabiliyor, hem de bu ordunun güçlenerek size yüksek seviyede destek olmasını sağlayabiliyorsunuz. Lejyonerlerin ağırlığı büyük görünse de esas güç sizin ana karakteriniz ve bu karakterin gerçekleştirdiği hamlelerdir.

Lejyonerlerin seviyesini ne kadar yükseltirseniz, savaş stratejisini o kadar geliştirebilirsiniz.

guide

Oyunda karar aşaması da çok iyi savaş içerisine entegre edilmiş. Savaşta vereceğiniz her karar sizin ve lejyonerleriniz için önemli. O derece önemli ki, bu karar size savaşı kazandırabilirken kaybettirebilir.

Oyunda yer alan etkinliklere katılarak, oyun seviyenizi ve toplam puanınızı öğrenebilirsiniz.

Shadowbound Oyununa Kaydol