• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • İlerlemeler
  • Gelişim

Dev online oyun firması ZQ tarafından hazırlanan ve Dünya genelinde oldukça ilgi gören Shadowland oyununu tarayıcınız üzerinden oynayabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda yer alan 2 adet rakip takım bulunmaktadır. Bu takımlar ölümsüzler olarak adlandırılmaktadır. Her online oyuncunun tek amacı bu ölümsüz düşmanlara karşı hayatta kalmaktır. Stratejinizi iyi belirlerseniz hayatta kalmak ve rakiplerinizden daha iyi olmak sizin için çocuk oyuncağı olabilir. Fakat gereksiz saldırılar, yanlış stratejiler sizin oyun içerisinde ki yaşam mücadelenizi aniden bitirebilir. Bu amaçla yapmanız gereken en önemli şey yavaş ve sağlam şekilde büyümek.

Oyun sizi ilk aşamada en anlaşılır şekilde eğitmektedir. Bu eğitimler sizin nasıl bina yapacağınızı, surları nasıl çevirmeniz gerektiğini, asker üretimini ve sosyal seçenekleri göstermektedir. Bu sayede oyuna başladığınızda zorluk çekmeyecek ve oyuna alışmanız hızlanacaktır. Bundan sonraki aşamalarda ise sizin oyun içi performansınız geleceğinizi belirlemektedir.

Oyunumuz içerisinde önemli bir yer tutan görevler, seviye atlamanızı oldukça kolaylaştırıyor. Her görev size yüksek puanlar kazandırıyor ve elde edilen bu puanlar daha hızlı seviye atlamanızı ve imkanlarınızın daha üst seviyelere çıkmasını sağlıyor.