• Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Kontrol
  • İlerlemeler
  • Hız

Spor severler ve özellikle golf severler için hazırlanmış olan Shot Online, oyun severlerin çok beğeneceğine inandığımız bir oyun. Bir Türk firması olan GameTürk tarafından hazırlanan oyun, şimdiye kadar birçok ülkede yüzbinlerce kullanıcı sayısına ulaşmış bir online oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Açıkçası bir golf simülasyon oyunu olarak da adlandırabileceğimiz oyunumuzda en iyi atışı, en az top ile yapmalısınız. Bazen kum, bazen de suyun içerisine kaçan toplarımızı, en az hamle sayısı ile deliğe ulaştırmalısınız.

Oyunda en önemli noktalardan bir tanesi olarak seviye gelişimini gösterebiliriz. Seviye gelişimini hızlandırabilmeniz için, tek başınıza yada bireysel olarak yaptığınız maçları kazanmak zorundasınız. Kazandığınız her maçın sizin için artı bir puan olduğunu ve daha kaliteli ekipmanlara ulaşmanız için bir araç olduğunu unutmayınız. Bu ekipmanlar arasında golf sopasından, yeni elbiselere veya ekipmanlarınızı taşıyacak araçlara kadar birçok şeyi bulabilirsiniz.

Görsel olarak ise oldukça iyi hazırlandığını düşündüğümüz oyunumuz da kontroller oldukça kolay ve bir anlamda da bundan daha öte rakipleriniz oldukça zorlu. Sizin de en iyiler listesine girebilmeniz için öncelikle önünüzde ki maçları kazanmalı, hemen arkasından da gelişiminize hız kazandıracak ekipmanları satın almalısınız. Unutmayın siz ne kadar iyiyseniz, satın alacağınız ekipmanlarınız da o kadar iyi olacaktır. Ve dolayısıyla maçları kazanma olasılığınız da o kadar artacaktır.

Oyuna başlamadan önce mutlaka eğitimlere katılmalı ve oyun hakkında detaylı bilgiler edinmelisiniz. Bu sayede oyun içerisinde ne yapabileceğinizi, ne gibi fırsatlardan yararlanacağınızı öğrenebilirsiniz. Örneğin; Topu her deliğe sokmada artı XP kazanacak ve bu sayede yeni ekipmanlar satın alabileceksiniz.

En başta da belirttiğimiz gibi oyun spor severler açısından oldukça beğenilebilecek bir oyun. Biz Kaydol kullanıcılarına, oyunumuzu tavsiye ediyoruz.

 

Shot Online Kayıt Sayfası