• Güvenilirlik
  • İletişim
  • Arkadaşlık
  • Arama
  • Gizlilik

Sosyal ağların gelişimine paralel olarak yükselişini sürdüren arkadaşlık sitelerinin, Türkiye açısından en değerlilerinden bir tanesi olan, Siberalem arkadaşlık edinme sitesine, sitemiz aracılığı ile kolaylıkla kaydolabilirsiniz. Site vasıtasıyla cinsiyetinize göre, kolaylıkla arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Siberalem.Com üye işlemlerini kolaylıkla yapabilmenizi sağlamakta ve belirli dönemlerde kullanıcılarına 1 haftalık gold üyelik hediye etmektedir. Bu sayede sitenin ücretli kısımlarını da test edebilme imkanına kavuşmaktasınız. Kullanıcılarının bu noktada ki memnuniyetlerine de büyük önem verilmekte olup, her müşteri şikayeti kullanıcıya geri bildirimlerle sonuçlandırılmaktadır.

Kendisini diğer arkadaşlık sitelerinden farklılaştırmaya çalışan Siberalem.Com, semte göre arama özelliğini getirerek, kullanıcılarının kendilerine en yakın kişileri bulmalarını sağlamaktadır.

Facebook hesabınızla kolaylıkla üye olabilmenizi sağlayan yapısı sayesinde, mail kutularında dakikalarca uğraşmanızı engellemektedir. Bu sayede en kaliteli arkadaşlıkları edinmeye anında başlayabiliyorsunuz.

Rumuz özelliği sayesinde ise, isterseniz gerçek kişiliğinizden diğer kullanıcıların haberdar olmasını engelleyebilirsiniz. bu da sizin güvenliğiniz açısından oldukça büyük önem taşımaktadır.

Siberalem.Com sayesinde binlerce çift seviyeli arkadaşlıklar edinmiş, onlarca çift evlenmiştir. Sitenin işe yarıyor adlı kısmında evlenen, çocukları olan çiftleri kolaylıkla görebilirsiniz.

LoveMag adlı dergi ile de Dünya ve Türkiye gündemine ilişkin magazin haberlerini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Derinlemesine arama özelliği sayesinde, istediğiniz arkadaş tarzını en kısa sürede ve en net biçimde bulabilirsiniz.

Siberalem Kaydol