Yapımcısını çok yakından tanıdığımız oyunumuz, Çin merkezli olarak üretildi ve şimdi Türkiye’de. Artık Türkiye’de ki ağını genişletmeyi planlayan firma, başta Siegelord olmak üzere bundan sonra birçok oyunla Türk oyunculara hizmet vermeye devam edecek.

Sponsorlu Reklamlar

Şimdi kısaca Siegelord oyunundan bahsedelim.

Siegelord Oyna

Siegelord Oyna

Öncelikle oyunu oynamak için yükleme yapmak gibi bir sorununuz yok. Direk olarak tarayıcı üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Asıl amaç olarak kendinize ait olan bölgenin, politik, sosyal ve ekonomik gelişimini sağlamak zorundasınız. Bunu iyi bir şekilde yapan oyuncu çok hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve oyunun en iyileri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Siegelord

Siegelord

Belirttiğimiz gibi bir bölge seçiyorsunuz ve bu bölge 3 adet krallıktan bir tanesi olmak zorunda. Seçimi yaptıktan hemen sonra ise ilk yapmanız gereken iş kesinlikle krallık bölgenize saldıran ve online oyunlarda goblin olarak adlandırılan hırsızları yakalamanız gerekiyor. Eğer onları ilk etapta yakalayamazsanız, büyümenizi destekleyen bu ganimetler yokluğu ile ile sizin gelişiminizi de engelleyecek.

Topraklarınız ise oldukça zengin ve size nimetlerini, çalıştığınız sürece verecek.

Oyunda püf noktaları belirten ve oyun öncesi deneyim sunan eğitimleri en iyi şekilde takip etmelisiniz.

Siegelord Oyununa Kaydol