• Hikaye
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Oyuncular
  • Gelişim

Silkroad Online
Bir MMORPG savaş oyunu olan Silkroad Online, Joymax tarafından üretilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Son yıllarda oldukça popüler olması ile değerlendirebileceğimiz Silkroad Online, oyunu içerisinde pek çok karakteri ve farklı bossları karşımıza çıkartmaktadır. Belirli bir alanda gerçekleşen ilerleyiş ve oyunun hikayesi sizin çeşitli pek çok yeni karakterlerle ve bosslarla karşı karşıya kalmanızı sağlıyor. Bunların üstesinden geldiğiniz her süreçte level atlıyor ve karakterinizi hem silah hem de savaş gereksinimleri olarak pek çok açıdan yenileyip, geliştirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Reklamlar

Oldukça aktif bir oyun olan Silkroad Online, pek çok macerayı sizlere sunuyor. Önemli bir yol olan Asya ve Avrupayı birbirine bağlayan ipek ticaret yolunda pek çok ırktan ve meslekten insanlar olduğu kadarıyla pek çok düşman da bulunmaktadır. Bu nedenle seçeceğiniz karakter ya da oyunda oynayacağınız roller oldukça geniştir. Bu dünyada siz sadece yapmak istediklerinizi yapar; isterseniz para kazanabilir ya da ortamın, yolun güvenliğini sağlayan bir muhafız da olmayı tercih edebilirsiniz.

Oldukça geniş seçenekler ve karakter geliştirme olanakları sunan bu oyunda, amacınız doğrultusunda dilediğiniz gibi mücadele edebileceksiniz. Silkroad Online dünya çapında pek çok oyuncuya sahip olan, macera dolu ve bir o kadar da savaş dolu olan bir MMORPG oyundur. Bu oyunda hemen siz de yerinizi alın savaş dolu maceraya katılın.