Google Play üzerinden yayınlanan ve kalitesine güvenip kaydol.com.tr’de yayınladığımız oyunlara Ski Safari 2 ile devam ediyoruz. Sleepy Z Studios tarafından yayınlanan ve 4,5 yıldız oylama ortalamasına sahip oyunda beklentilerinizi karşılayacak bir performans sergilenmiş.

Sponsorlu Reklamlar

Kahramanımızla birlikte kayak araç gereçlerini kullanarak bir safariye çıkıyoruz. Bu safari de önünüze her türlü engel çıkabilir ve bu engeller sizi zorlayabilir. Ama asıl olan eğlenmektir diye düşünürsek, oyunun tadını çıkarmaktan başka çaremiz de yok :)

Ski Safari Oyunu Şimdi Google Play'de.

Ski Safari Oyunu Şimdi Google Play’de.

Oyun başlangıç aşamasında size kısa bir süre eğitim verirken, daha sonra da Sven ve Evana’dan bir tanesini seçmemizi istiyor. Bunlar kim derseniz; Sven erkek kahramanımız, Evana bayan kahramanımız oluyorlar.  Daha sonra ise Skis ve Snowboard seçeneklerinden bir tanesini seçerek oyuna başlamamız isteniyor.

Ski Safari 1

Ski Safari 1

Oyuna başlama aşamasında dağdan inen çığ görünüyor. Bu çığ inanılmaz bir hızda size doğru geliyor ve sizin acele olarak bu kulübeyi terk etmeniz gerekiyor. Snowboard yada Skis ile başlanan kaçma mücadelesi olabildiğincehızlı bir şekilde devam ediyor. Bu esnada önünüze gelen engellere ekrana bir kere dokunarak zıplayıp aşmanız gerekiyor. Bunu yaparsanız oyun devam ediyor. Yapamazsanız oyun orada sonlanıyor. Lakin oyunun çabucak bitmemesini sağlayabilirsiniz.

Ski Safari 2

Ski Safari 2

Peki Nasıl?

Yapmanız gereken, yolda önümüze gelen penguen, maymun,kartal, motorcu gibi canlı ve nesneleri altımıza alarak onlar ile devam etmek. Faydasını ise bir taşa çarptığınızda devrilmek yerine, örnek olarak altınıza aldığınız pengueni kaybederek görüyorsunuz. Ayrıca her ilerlemede yeni bir nesne ve hayvan kilidi açılıyor.

Ski Safari 3

Ski Safari 3

Oyun esnasında iyi bir hareket yaptığınızda ekranda birden fotoğraf karesi çıkıyor. Bu esnada o karenin içine tıklarsanız fotoğrafı çekiyor ve sizin adınıza kendi ağında paylaşıyor.

Ski Safari 4

Ski Safari 4

Flip denilen hareket ise sizin oyun içerisinde daha aktif bir şekilde ilerlemenizi ve bütün etkinliklerden faydalanmanızı sağlıyor. Ne kadar çok flip yani takla atarsanız o kadar çok puan kazanıyor ve turbolardan o kadar çok yararlanıyorsunuz.

Ski Safari 7

Ski Safari 7

Şimdi siz de oyunu oynamak isterseniz Google Play ve IOS Store aracılığı ile oyunu indirebilir ve oyuna kayıt olabilirsiniz.

Ski Safari 6

Ski Safari 6

Ski Safari 5

Ski Safari 5