• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Herkesin ara ara sadece huzurlu bir şekilde oyunumu oynayayım, stresimi atayım dediği dönemler olmuştur. Fazla gürültülü, kanlı, çekişmeli, stres yapan oyunların yerine SkyRama gibi sadece eğlencenin olduğu oyunlarda mevcut. Türk Hava Yolları‘nın başına geçmek istemez miydiniz? İşte SkyRama’da tamda bu şekilde bir oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda bir havalimanına sahipsiniz ve bu havalimanının büyütmek tamamen sizin elinizde. Havaalanınızı dünyanın en işlek yerlerinden biri yapabilir, çok uzak yerlerden gelen uçaklara hizmet verebilirsiniz. Oyunda sizde kendi uçaklarınızı geliştirebilir dünyanın bir ucuna yolcu, kargo taşıyabilirsiniz.

SkyRama tam anlamıyla bir hava alanı simülasyon oyunudur. Bir müddet sonra görevsizlikten sıkılacağınız yada oyun bitti buraya kadarmış diyeceğiniz bir oyun değil. Gayet eğlenceli görevleri sürekli havalanınızı geliştirmeniz için size verilmektedir.

Oyunun bir güzel tarafıda tüm dünyadan oyuncuların aynı haritada oynama imkanının olmasıdır. Arkadaşlarınızın sizin havaalanınızı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Sizde tüm dünyadan arkadaşlar edinerek onların havaalanlarına uçuşlar düzenleyebilirsiniz.

SkyRama sadece uçuş planları, yolcu taşıma, kargodan ibaret bir oyun değil. Sürekli arkadaşlar edinerek, bir işbirliği içinde olmanızı gerektiren bir oyun. Uçaklarınızı geliştirdiğinizde bir uçuş gösterisi bile düzenleyebilirsiniz. Sürekli yenilikler ve geliştirmeler yaparak hiç sıkılmadan oyna devam edebilirsiniz. Hediyelik eşya dükkanları, bina geliştirmeleri de yine oyunda karşılaşabileceğiniz görevlerde olacaktır.

 

Skyrama Kayıt Sayfası

 

SkyRama oynamak için herhangi bir indirme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Sadece aşağıda bulunan SkyRama Kaydol butonuna tıklamanız ve kaydolmanız yeterlidir. Daha sonra hava alanınızda uçuşlara başlayabilirsiniz.