• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Kontrol
  • Karakterler
  • Platformlar

Önde gelen oyun yapımcılarından olan Hi-Rez tarafından geliştirilen ve açık beta testlerini oldukça olumlu bir şekilde tamamlayan Smite, diğer online oyunlardan farklı olarak farklı kamera açılarından oyunu oynayabilmenizi sağlıyor. Bu da demek oluyor ki oyuncu istediği an kamera açısını değiştirebiliyor ve istediği açıdan oyunu oynayabiliyor. Oyunun diğer online oyunlardan en büyük farkı olarak adlandırılan bu özellik sayesinde oyuncunuzu tam arkasından daha geniş bir bakış açısıyla kontrol edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Reklamlar

Smite adlı MobA tarzı oyunumuzda isterseniz gerçek oyunculara karşı savaşabilir, isterseniz de yapay zeka olarak adlandırılan hayali oyunculara karşı savaşabilirsiniz. Yapay zekaya karşı savaşarak kendinizi gerçek oyunculara karşı hazırlayabilirken, aynı zamanda puanlar kazanarak daha hızlı level atlayabilirsiniz.

Smite adlı oyunda 6 farklı oyun modu yer almaktadır. Şimdi bu oyun modlarını kısaca tanıyalım.

Practice: Adında anlaşılacağı üzere bu oyun modunda karakterinizi daha yakından tanıyabilir ve oyuna kendinizi hazırlayabilirsiniz. Bu oyun modunda yapay zekaya karşı mücadele verirsiniz.

Joust: En eğlenceli oyun modlarından bir tanesi olan Joust, iki takım halinde oynanan ve her takımda sadece bir gerçek oyuncunun yer aldığı moddur. Her takımda ki bir oyuncunun dışında, diğer oyunculara yapay zekadır ve sadece takımların dengesini ayarlamak üzere hazırlanmıştır.

Domination: 400 kredi otomatik olarak sistem tarafından verilir, ve ele geçirilmesi gereken tam 3 kontrol noktası vardır. Bir takım 3 kontrol noktasını da ele geçirirse oyunu kazanır. Veya karşı takım kredisini bitirirse, kredisi tükenmeyen takım oyunu kazanır.

Conquest: Oyun içindeki en eğlenceli modlardan bir tanesi olan ve sadece koridorlarda geçen oyunda, 30 dk içerisinde diğer takıma üstünlük kuran takım kazanır. Süre içerisinde galibi çıkmayan karşılaşmalar da olabilir.

Assault: Kıyasıya mücadelenin yaşandığı bu oyun modunda en önemli olan takımınızla birlikte mücadeleleri kazanmaktan geçiyor. Takımlar 2-3-4-5 ve kişilik takımlardan oluşmaktadır.

Arena: Oyun içerisinde ki en benzersiz modlardan bir tanesi olan Arena Modu, her iki takıma da birtakım kredilerin verildiği ve bu kredilerin belirli görevleri yerine getirdikçe arttığı ve azaldığı oyun modudur. Ele geçirdiğiniz kuleler, portallara ulaşma gibi durumlarda, karşı takımın kredisini azaltırsınız ve oyunu kazanırsınız.

Smith Oyunu Kayıt Sayfası

 

Free2Play tadında da oynanabilen oyunumuz sayesinde oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilecek ve daha önce oynamadığınız oyun modlarının farkına varabileceksiniz.