Snapchat uygulaması gelişen haberleşme ve diğer etkenler göz önünde bulundurulduğunda kullanılması gereken, ve diğer haberleşme uygulamalarına nazaran daha aktif ve kontrollü bir şekilde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama kontrolü elinize almanızı sağlayan bir uygulama denilebilir.Şimdilik sadece Android ve IOS işletim sistemlerinde kullanılabilmekte ve geliştirilme aşaması da devam etmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Uygulama tıpkı Whatsapp gibi davranmakta ve akıllıcihaza indirildiği andan itibaren de kişi listenizi otomatik olarak kendi bünyesine çekmektedir. Bu aşamadan sonra sizin yapmanız gereken tek şey ise iletişime geçmek.

Peki bu Snapchat uygulamasının artıları nelerdir?

Uygulamanın en önemli artısı, sesli, görüntülü ve yazım olarak iletişime geçildiği andan itibaren gönderilen metin, resim ve videonun sizin belirlediğiniz süre kadar karşı tarafın görebilmesi. Yani bir mesajın 1 dakikadan fazla görüntülenmesini istemiyorsanız bunu belirtebilir ve uygulamaya emir verebilirsiniz. Uygulama bu açıdan kişisel güvenliği ön plana çıkarmış ve hiç yapılmayanı yapmıştır.

Uygulamanın bir diğer artısı da sadece kişi listenizle kısıtlanmamış olmasıdır. Yani kullanıcı Dünyanın herhangi bir yerinden diğer kullanıcıyla, rehberinde kayıtlı olmasa daha iletişime geçebilir, onu kişi listesine ekleyebilir.

Snapchat Uygulamasına Nasıl Kayıt Olabilirim? Resimlerle ve son olarak video ile sizlere anlatalım.

 

Snapchat Android Kayıt Sayfası

Snapchat iPhone, iPad (IOS) Kayıt Sayfası