• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Hiçbir program indirmeden arkadaşlarınızla beraber takım kurabileceğiniz, taktikleriniz ile rakiplerinizi dize getirebileceğiniz bir oyun olan Soccer Star eğlenceli bir futbol oyunudur. Binlerce oyuncunun yüzlerce takımın olduğu bu oyunda 10’ar takımlı ligler bulunmaktadır. Sizde bir futbol yıldızı olun, arkadaşlarınızla beraber bir takım kurarak şampiyonluklar kazanın.

Sponsorlu Reklamlar

Soccer Star oyununda 4 farklı mevkide oynayabilirsiniz. Bunlar kaleci, savunma, orta saha ve forvet olarak aytılmıştır. Bu mevkilerin her biri için farklı antrenmanlar yapmanız, bölgenizde daha iyi olmanızı sağlayacaktır. Oyuna girişte karakterinizin görünüşü birçok seçenek ile belirleyebilirsiniz. Saç stili, saç rengi, deri rengi, favoriler, gözler, ağız, kulaklar, vücut vb. birçok seçenek ile tam istediğiniz gibi bir karakter yaratabilmeniz mümkündür.

Oyunda klüp olayı çok önemlidir. Online oyunlardan alıştığımız “birlik” kısmı gibi düşünebilirsiniz. Beraber sahaya çıkıp rakiplerinizi dize getirmek için yapmanız gerekenleri klüp sohbetinde konuşabilirsiniz. Ayrıca kulüplerde geliştirmeler mevuttur ve bu gelişmeler kulüp üyelerine ekstra özellikler kazandırmaktadır. Antrenör’ü geliştirdikçe, futbolcular antreman bonusları kazanır. Stadyumunuzu geliştirdikçe sahanızda maç kazanmanız daha kolay olacaktır. Bu ve bunun gibi geliştirmeler için kulübe para bağışı yapılması ve takım kaptanının (yada asil üyelerin) geliştirmeleri yapması gerekmektedir.

Sevimli grafiklere sahip bu oyunda maçlar genelde akşam 20:00’da yapılmaktadır. Oyuncular hergün saat 00:01’de 100 dayanıklılık puanı alırlar. Bu dayanıklılık puanlarını oyunda antrenman yaparken kullanırsınız. Bu nedenle oyuna hergün girerek bu 100 dayanıklılık puanını harcamnız futbol gelişiminiz için önemlidir. Çünkü kullanılmayan dayanıklılık puanları gün sonunda sıfırlanır.

Bu eğlenceli futbol oyununu oynamak için yapmanız gereken Soccer Star Kaydol butonuna tıklamak ve birkaç saniyelik kayıt işlemini gerçekleştirmektir. Bu işlemden sonra sizde gerçek bir futbol yıldızı olabilirsiniz.

Soccer Star Kayıt Sayfası