• Hikaye
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Oyuncular
  • Karakterler

Sokak Çeteleri
Sıkılmanıza asla fırsat vermeyecek bir oyun olan Sokak Çeteleri, 18 yaş sınırı içeren browser tabanlı bir flash oyundur. Oyun içerisinde hemen hemen her şey bir sokaktaki dövüş ve kavga için yeterlidir. Siz de bu sokakta kendi haklarınızı yönetecek ve bunun için kavga da edeceksiniz. Sokaklarda tüm bölgelere sahip olmalısın bunun için gereken tüm suçları işlemeli ve patronun sen olduğunu göstermelisin. Fakat diğer bölgeleri ele geçirmek için yapacağın planların ve eylemlerin de dikkatli olmalısın yoksa hapse girme riskin var.

Sponsorlu Reklamlar

Pek çok browser tabanlı oyunlar arasında ilgi gören Sokak Çetelerinde sokakların hakimi olmanız için elinizden geleni yapıyorsunuz. Kısaca bir sokakta tüm mafyanın işleri ile muhatap oluyorsunuz. Fakat can güvenliğinizi korumayı sağlayabilmeniz çok önemli. Bunun için silahınızı kontrol altında tutmalı ve doğru bir zamanda sizlere verilecek görevlerde ilerleyebilir ve silahınızı kullanabilirsiniz. Oyunda pek çok şeyi elde etmek ve sokakları elde etmek tamamen paraya bakıyor.

Oyun içerisinde kazanacağın ve sokaklarda çeşitli yollarla elde edebileceğin paralar sayesinde karakterinize enerji yükleyebilir ki bu sayede sokak savaşlarında çok daha güçlü olursunuz. Ayrıca pek çok şeyi de satın alabilirsiniz. Oyunun işleyişinde en başta başlarken bir araba edinilmesi oldukça önemlidir. Bununla birlikte pek çok şeyi kolayca gerçekleştirebilecek güce sahip olmaya başlar ve sokaklara hükmetmeyi başarırsınız. Unutma para kazandıkça güç sen de olacaktır fakat rakiplerine dikkat etmelisin!