• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Karakterler

SOLDİER FRONT
Soldier Front oyunu internet üzerinden geniş yapıda bir kullanıcı kitlesine sahip online oyunlardan biridir. Oyuna kaydınızı yapıp girdikten sonra oyunda aktif olan diğer kullanıcılarla oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken takımınızı seçip oyuna başlamanız. Kırmızı ve mavi takımlar şeklinde iki takım bulunmaktadır. Kırmızı takım görevleri bitirmeye odaklanır. Bu sayede bu takımının oyuncuları atak takımı olarak bilinir. Mavi takımsa görevleri engelledikleri için bu renk oyuncularına defans takımı denmektedir. Bu şekilde takımınıza karar verdikten sonra sırada karakter seçimi yaparsınız. Karakterinize uygun silah seçimi yapar ve harita istersiniz. Bütün bu anlatılanları oyun girişinden ayarlar bölümünden yaparsınız. Odaların ayrıntılarını görebilirsiniz. Kendi takımınızı görüp konuşabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Soldier Front oyunu MMOFPS oyunu olarak bilinmektedir. Seçtiğiniz takımın lideri olabilir ve askeri birlikleriniz ile farklı sahalarda ve çeşitli savaşlarda bulunabilir oyundan zevk alabilirsiniz yalnızca dikkat etmeniz gereken konu şudur; Birliğinizi çok kuvvetli bir birlik yapmaya çalışmalısınız bunu yapmak için yeni görevlerde ekiplerinizle beraber savaşmalı düşmanlarınızı da yenmelisiniz . Tabi bu durumda her kazandığınız savaştan kalan ganimetler ve çeşitli silahlar sizi ve ekibinizi kuvvetlendirecek ve birliğiniz silahlanmış olacaktır.Ayrıca savaşta kazandığınız ganimetlerden vererek yeni ve ihtiyaç duyulan silahlar alınabilir. Silahların fazlası depolanabiliyor.

Soldier Front oyunu kurduğunuz ekip kuvvetliyse savaşlarda başarılı oldukça ve siz ekiplerinizle geliştikçe oyundan zevk alıyorsunuz. Dikkat edilmesi gereken seçtiğiniz takımla uyumlu olmanız gerekliliğidir. Eğer gruplarınızla sizin aranızda bir uyumsuzluk varsa ve bu durum rakiplerinizce biliniyorsa savaşa girmeniz durumunda yenik ayrılabilirsiniz. Bu durumda kalmamak ve oyundan zevk almak için kaidelere uymak zorundayız.

Soldier Front Oyununa KaydolSoldier Front İndir