• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Karakterler

Son Korsan
Oldukça enerjik ve sürekli bir akış halinde olan bu oyunda maceradan maceraya atılacaksınız! Son korsan dinamik bir oyun akışı sayesinde sıkılmayacağınız bir macera, savaş oyunudur. Browser oyunu olduğundan dolayı indirmeye gerek duymadan tarayıcınız sayesinde oldukça pratik bir şekilde oynayabileceğiniz Son Korsan oyunun da oldukça geniş bir alanda; okyanustaki bir adada karşınıza çıkacak pek çok kötü korsan ve yaratıklarla savaş halinde olacağınız bir oyundur.

Sponsorlu Reklamlar

Sürekli gelişim halinde olan oyun da, size fayda sağlayacak olan pek çok eşya ile karşılaşacaksınız. Bu eşyaları elde etmek, karakterinizi çok daha güçlü yapacağından dolayı oldukça önemlidir. Ancak bu sayede sizin karşınıza çıkan kötü korsanları yenebilir ve engelleri aşabilirsiniz. Bu nedenle oyun süresi boyunca bir korsan olarak yapmanız gerekenlerin en başında pek çok eşya ve silaha sahip olmak olacaktır. Bununla birlikte oyun ilerler ve silahlarınızı geliştirebileceğiniz pek çok seçenek elde edebilirsiniz.

Son Korsan Kaydol

Zamanla tüm silah ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve savunma gücü bakımından çok daha güçlü bir hale geleceksiniz. Bunların dışında oyun içerisinde diğer oyuncularla mesajlaşabilme özelliği sayesinde de diğer oyuncalarla sürekli iletişim halinde olmanız sağlanacaktır. Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz Son Korsan, hemen tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. Son Korsan sıkılmadan oynayabileceğiniz, oldukça başarılı bir tarayıcı tabanlı oyundur.