• Oyun Kalitesi
  • Görüntü
  • Oynanabilirlik
  • Oyuncular
  • Gelişim

UZAY ÖNCÜLERİ ARASINDA YERİNİZİ ALIN
Space Pioneers oyunu uzayı konu alan bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda aksiyon ve savaş oyunu olan bu oyun, flash tabanlı bir tarayıcı oyunudur. General olarak yer aldığınız bu oyunda galaksideki en güçlü imparatorluk olmak için mücadele vermeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Yeni teknolojileri kullanarak ve savaşları yürüterek hem imparatorluğunuzu en güçlü hale getirmeniz gerekmektedir hem de en geniş topraklara sahip imparatorluk olmanızı sağlamanız gerekmektedir. Değerli malzemelere sahip olarak oyunu geliştirmenizin mümkün olduğu Space Pioneers oyununda filolar alarak uzayın en zengin imparatorluğunu yönetebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu iktidara sahip olmak için savunma hatlarınızın iyi kurulması ve askeri gücünüzün artırılması gerekmektedir. Daha fazla kaynağa sahip olmanız bunları gerçekleştirirken size fayda sağlayacaktır. Alman tasarımı olan oyunda nadir mineralleri, taşları ve diğer uzay eserlerini bulabilmek için mayın kullanmanız gerekmektedir.

Bu oyunda sadece savaşta sahip olunması gereken özellikleri değil piyasada bulunan diğer oyuncularla ticaret yapabilme niteliklerine de sahip olmanız gerekmektedir. Başlangıçta temel bir uzay gemisiyle başlayarak gemiyi inşa etmeniz ve geliştirmeniz gerekmektedir. Filoların yardımıyla mayınlı kaynakları taşımanız gerekmektedir. Ayrıca bu filoları komşu imparatorluklara savaş açmak için kullanabilmek de mümkündür. Oyunda güçlü bir imparatorluk kurmak için yapmanız gerekenler arasında araştırma tesisleri, verimli fabrikalar ve karmaşık endüstriyel binalar da bulunmaktadır.

Space Pioneers oyununda üç farklı maden türü bulunmaktadır. Bunlar metal, kristal ve trityumdur. Bu madenleri solar enerji kullanarak araştırma, fabrika ve bina türünde inşaların üretiminde kullanabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Space Pioneers Oyununa Kaydol