Ölümsüz kahramanların, eşsiz kaslı erkeklerin, savaş tekniği üst seviyede insanların ve onları baştacı eden eşlerin yer aldığı serüvensi bir topluluk ve bunların kurdukları eşsiz bir ülke. Bu ülkenin adı sparta ve spartalı olmak eşsiz bir güce sahip olmak ile eşdeğer.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzun ana kurgusu da bu kaslı erkeklerin öncelikle ülkeleri için girdikleri savaş ve daha sonrasında kötülüğe karşı açtıkları savaş konu ediniliyor. Ve bu savaşta tek bir lider ve tek bir halk var. Sen oyuna başlayarak bir halkın liderliğine soyunmuş oluyorsun ve artık sorumluluk sahibi bir insan haline geliyorsun. Sen halkından sorumlu lider olarak onların savaşa girmesini sağlayabilir yada barışçıl çözümler ile en iyiyi gerçekleştirebilirsin.

Sparta Oyununa Kaydol

Sparta Oyununa Kaydol

Oyun sadece savaşlardan ibaret bir oyun değil. Aynı zamanda kullanıcıların çaba göstermesi için gerekli bazı aşamalarda mevcut. Yani halkınızı finansal olarak da beslemek zorundasınız. Onların mutluluğu savaşlara daha iyi hazırlanmaları anlamına geliyor ki bu oyun içerisinde ki en önemli ayrıntılardan bir tanesi.

Bir diğer ezber bozan nokta ise oyun içerisinde ittifaklar kurabilmeniz ve ekibinizi kuvvetlendirebilmeniz. Oyun içerisinde ittifak edinmek, size saldırmak ve savaş ilan etmek isteyen kavimler veya ülkelerin daha temkinli davranması anlamına geliyor. Aynı şekilde siz saldırırken de, daha kuvvetli ataklar yapmanızı sağlamaktadır.

Sparta halkını savaşlara istediğiniz şekilde gönderebilirsiniz. Yani filminde ki gibi koşarak yada at üzerinde rakibi kıymaya gitmesini siz belirleyebilirsiniz. Bunun yanında görsel olarak da sparta halkının oldukça karizmatik olduğunu ve ne olursa olsun oyuna çok yakıştıklarını belirtebiliriz.

Artık oyunu oynama vakti. Kayıt sayfasını iyi inceleyin ve asla reklam benzeri alanlara kaymayın. Gerekli alanların doldurulması ile birlikte artık kayıt aşaması da tamamlanıyor.

Tarayıcı kaynaklı oynanması ise oyunun artı noktası. Yani ekstra büyük boyutlu dosyalar indirmenize gerek yok. Oyuna kayıt sayfasında yer alan Facebook bağlantısı ile de kolayca giriş yapabilirsiniz.

Sparta Oyununa Kaydol