Spiral Knights oyunu son zamanlarda çıkan en enteresan ve ilginç oyunlardan bir tanesi. İlginç dememizin de en büyük sebebi kesinlikle oyunun grafik ve daha da ötesinde görülmemiş renkler. o kadar enteresan ve iyi renklendirilmiş ki, sizi farklı bir Dünya’ya götürdüğünden şüpheniz olmasın. Zaten oyunu oynamaya başlar başlamaz farkı hissedeceksiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunun şu an ki hali hazırda ki yapımcı Three Kings, SEGA oyun firmasının bünyesinde yer alıyor ve oyunun tüm gelişimini SEGA ile birlikte sağlıyor. Şimdi oyunun tüm detaylarını kısaca incelemeye başlayalım ve size oyun hakkında daha detaylı bilgiler verelim.

Spiral Knights oyunumuz bir MMO oyunu olup, aynı zamanda RPG oyun türlerinin özelliklerini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu da bize çok çeşitli bir oyun deneyimini sunuyor.

Oyun içi tanıtım videosu:

Oyun başlangıç aşamasında sizlere basit nitelikler veriyor ve sizden bu basit niteliklerin geliştirilmesini istiyor. Oyun da kendi ekipmanınızı ve yeteneklerinizi geliştirmeniz için en önemli unsur zaman ve bu unsurun halledilmesi halinde de oyun içi gelişiminizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Gelişim oyun içerisinde ki hasar puanını etkileyerek daha uzun süre savaşabilir ve daha yükek puanlar için zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

 

Spiral Knights Oyununa Kaydol