Spotify milyonlarca şarkıyı, telif haklarını ihlal etmeden indirebilmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Spotify sayesinde en güncel parçaları kolaylıkla indirebilir ve gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Spotify Sosyal bir platform olarak da lanse edilebilir. Bunu söylememizin en büyük sebebi bir sosyal ağ mantığında çalışması ve ekstraları olması. Oluşturduğunuz hesap sayesinde arkadaş listenizi oluşturabilir ve arkadaşlarınızın en sevdiği parçaları dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızda sizin sayfanızı ziyaret ederek, sizin en sevdiğiniz parçaları dinleyebilirler.

Spotfy Kayıt Ol

Spotfy Kayıt Ol

Kayıt aşamasını tamamlayıp, indirip (Facebook ile de giriş yapılabilir.) giriş yapıldıktan sonra program size seçenekler sunuyor veya kendi listenizi oluşturmanız için size fırsat sunuyor. Bu listelere her an ulaşabileceğinizi de belirtelim. Türkiye ve global 50 listelerinde ise, Spotify’da en çok dinlenen parçaları bulabilirsiniz. Bu listeler sürekli olarak güncellenmektedir.

Arama butonu aracılığı ile de istediğiniz parçaya kolayca ulaşabilmeniz sağlanmış.Spotfy Sosyal

 

Dikkat: Program indirme işlemi sunmaz, sadece ve sadece anlık olarak dinleyebilmenizi sağlar.

Önerilen çalma listelerini ise anlık olarak takip edebilirsiniz.

Spotify Radyo ise kontrolü sizin elinizde olan bir parça listesi sunuyor. İleri butonu ile beğenmediğiniz parçayı geçebilmeniz mümkün.

Öncelikle bilgisayardaspotfy kaydoln kullanabilmek için yazılımı indirmeniz gerekiyor.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi en önemli aktivite arkadaş takibi. Zaten Facebook ile giriş yaptığınız anda aktif arkadaşlarınızın tam listesine ulaşabilirsiniz ve onları anında takip edebilirsiniz.

Ruh halleri bölümünden ise, o anki duygu halinize göre müzik türlerini listeleyen parçaları bulabilirsiniz.

Spotfy

Spotify ile müzik dinlemek işte bu kadar kolay. Şimdi sizlere indirme linkini verelim ve kayıt sayfasına yönlendirelim.

Spotify Müzik Dinleme Programını indir

Programı indirdikten hemen sonra ise kayıt sayfasına gidip giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemini Facebook ile yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Spotify Müzik Paylaşım Programına Kaydol