Günümüzde internetin her ortamda kullanılması sebebiyle kullanıcılar bu ortamdan çeşitli yollardan faydalanmaktır. Gerek bilgi olarak gerekse boş vakitleri değerlendirmek adına birçok seçeneği kullanıcılara sunan internet ortamı oyun severler için ürettiği çeşitli versiyonları bulunan oyunlarla kullanıcılarına ulaşıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Günümüzde televizyonlarda film olarak oynatılan dünya ve uzak konularına hakim filmlerin oyun versiyonları da internette kullanıcılara sunulmaya başlamıştır. İşte bu oyunların arasında bulunan star conflict isimli internet oyunu bilimkurgu oyunlarına merakı olan kullanıcılara sunulmuştur. MMO türü oyunlardan olan bu bilimkurgu türündeki oyunda amacımız fantastik öğelerle donatılan uzayda yolculuğa izin veren seyahat gemimizle galaksiler arasında geçiş yaparak yolculuk yaparken çeşitli savaşlara katılıyoruz.

Sponsorlu Reklamlar


Oyunda belli bir oluşumun parçası olarak hareket ediyor ve uzayda galaksiler arasında gezerken karşılaşılan savaşlara bu oluşumla birlikte girerken bu oluşumun egemenliği için uğraş veriyorsunuz. Oyun 3 farklı oluşumdan oluşuyor. Bağlı bulunduğunuz oluşumun gittiği her yerde savaşlardan galip çıkmasını sağlamak görevi de bulunuyor. Oyuna daha detaylı olarak bakanlar için savaş gemisinde bakım ve onarım, savaş ve taşıyıcı özelliğinde birçok fonksiyonun olduğunu hemen fark edebilirler . Ayrıca oyunun başında kendi geminizi donatmanıza da izin veren bir mekanizma da bulunuyor. Tamamen oyunu kendimize özgü yapabiliyor ve oynayabiliyoruz. Ayrıca oyunda kurduğumuz ittifaklar sayesinde daha güçlü bir yapıya kavuşabiliyor ve kendimize ait filomuzu kurmamıza da imkan veriliyor.

Son zamanlarda çok tutulan Star Conflict oyunu topluluk olarak oynandığında daha zevkli bir oyun şekline giriyor.
Oyun genellikle savaş üzerine yürüdüğü için bilim kurgu veya aksiyon türünde değerlendiriliyor. Tür olarak ise MMO türünde olan Star Conflict oyunu grafikleri ve sahneleriyle üç boyutlu şekilde oynanan bir oyun olarak internette bulunuyor.

Star Conflict İndirStar Conflict Kaydol