Efsane sinema filmi Star Trek bir çok kez oyuna olarak uyarlandı ve bunlardan sonuncusu ve hatta en iyisi olan Star Trek: Alien Domain ile karşınızdayız. Önde gelen iki oyun firması tarafından hazırlanmış olması da oyunun artı yönlerinden bir tanesi ve kesinlikle sırf bu açıdan bakıldığında dahi oynanmaya değer denilebilir. Bu arada oyunu CBS Interactive ve NGmames tarafından üretildiğini de belirtelim.

Sponsorlu Reklamlar

İki oyun kategorisine giren oyunumuz, hem savaş hem de strateji ağırlıklı bir oyun ve iki tarzı da en iyi şekilde yansıtmasını bilmiş.

Oyunumuzda Federasyon ve ikinci bir birlik olarak Klingon İmparatorluğu yer almakta ve bu iki kutupta sizin tarafınızdan seçilebilir durumda.

Star Trek Oyna

Star Trek Oyna

Artık oyuna başladığınız anda uzayın derinlikleri sizi bekliyor ve bu derinlikler tamamen sizin için hazırlanmış bir sonsuz boşluğa sahip. Aynı Star Trek filminde olduğu gibi burada da siz iyi kesimi temsil ediyorsunuz ve bu iyi kesim de tam karşı da kötülüklerin yurduna karşı koyuyor.

Star Trek Kaydol

Star Trek Kaydol

Siz de bu efsane oyunun bir parçası olmak için kayıt olmalı ve gereken en iyi şekilde mücadele etmelisiniz.

Oyun içerisinde isterseniz yapay zekaya yani bilgisayara karşı mücadele edebilirsiniz, isterseniz de gerçek oyuncular ile online olarak savaşabilirsiniz. Seçim tamamen siz ve sizin gibilerin.

Star Trek Alien Domain

Yönlendirilen sayfa da kayıt aşaması olarak çok kısa bir yol izlenmiş. E-Mail ve Password alanlarına girişinizi yapın ve kayıt aşamasını tamamlayın. İşte bu kadar basit.

Star Trek: Allien Domain Oyununa Kaydol

Star Trek Alien Domain, Star Trek Kaydol, star Trek Oyna