• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Gelişim

STAR TREK ONLİNE
Konusunu Star Trek dizisinden alan Star Trek Online MMORPG bir oyundur. Sevilen dizinin oyun uyarlaması oldukça fazla ilgi çekmiştir. Yayımcısı Perfect World olup, savaş, aksiyon ve bilim kurgu tarzında bir oyun ve kısa süre içerisinde oyuncu sayısı bir hayli artmıştır. Konusu uzayda geçen oyunda, kendi uzay geminize kaptanlık edecek, birçok maceraların sonunda yeni gezegenler keşfedip, yeni canlı türlerine ulaşacaksınız. Bunu yapmak için de savaşmak zorunda kalacaksınız.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda bulunan üç sınıftan seçtiğiniz karakterinizi yaratıp geliştireceksiniz. Ayrıca oyunda diğer oyuncularla da iletişim halinde olacaksınız, yardım alabilir ve yardım edebilirsiniz. Uzay geminizi geliştirebilir, savaş anında üstün savunma ve savaş özelliklerine sahip olabilirsiniz. Çok sayıda detaylı karaktere sahip olan Star Trek Online, ücretsiz oluşuyla da ilgi çekmektedir. Görsel ve ses efektleri çok başarılı olan oyun, hemen her bilgisayar da rahatlıkla oynanabilmektedir. Hemen herkesin ilgisini çeken uzay içerisinde oynanan oyun, insanları kendine bağımlı yapmaya adaydır.

Macera oyunlarını sevenler, oyunda yardımlaşarak büyük bir keyifle bölüm atlamanın keyfini sürmektedir. Uzayın bilinmeyen yönlerini keşfetmek için, fazla beklemenize gerek yok. Star Trek Online oyunu tam size göre, oynayın ve düşmanlarınızı yenin. Oyun birden fazla askeri karaktere sahiptir. Karakterinizin rütbesini yükseltip, oyunda kilitli olan pek çok öğeyi de kullanılabilir duruma getirin. Daha fazla kazanıp, daha büyük ve daha güçlü uzay gemileri satın alın.

Star Trek Online uçsuz bucaksız bir online bilim kurgu savaş oyunudur. Her oynadığınızda bırakamayacağınız kadar güzel bir oyundur, oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Star Trek Online Kaydol