• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Karakterler
  • Karakterler

Starlight Story oyunu çocukların internet üzerinden oynadığı bir online oyundur. Aeria Games çıkışlı bu oyunda tarayıcı tabanı olan MMORPG oyunu Starlight Story oynayıcıları ve izleyenlerini fantastik bir dünyada maceraya sürüklüyor. Çizimlerin sempatisi ve sevimliliği sayesinde dikkat çeken bu oyun içinde client odaklı RPG ‘lerde rastlanan bir çok özelliğe rastlıyoruz.Starlight Story oyununda kullanıcılar için belli aşamaları ve yetenekleri olan 5 çeşit seçeneği olan bu oyunda kendi karakterinizi bulmanız ve ona cinsiyet seçmeniz güzel bir özelliğidir. Pet sistemininde ekli olduğu oyunda ilk baştan pet sizi karşılıyor ve oyunun her bölümünde size eşlik ediyor. Özellikle oyunun belli yerlerinde rakiplerinizle olan savaşlarınızda daima sizi koruması ve sizinle beraber savaşarak size destek vermesi ve bu sayede seviye geçmenize yardımcı oluyorlar.

Sponsorlu Reklamlar

Starlight Story oyununu oynarken ilk bölümlerde görev alıyorsunuz ve bu görevler sayesinde kolay seviye atlıyor ve hediyeler alıyorsunuz. Bu hediyeler sayesinde seçmiş olduğunuz karakteriniz gelişebiliyor. Ayrıca güzel olan bir diğer yönü de Farklı haritalarda aldığımız görevleri yaparken mesafe gözetmeksizin tek tuşla gidebilme özelliği olan GPS sistemi de bu oyunun bir diğer parçası olarak görünmektedir.

Starlight Story oyununun en zevk veren yerine gelince AFK modu ile karakterinizle beraber belli bir alana geçip rakiplerinize sürpriz saldırı yapabiliyor olmanızdır. Bu işlemi otomatik de yapabiliyor olmanız siz bilgisayarda olmasanız bile karakteriniz savaşıyor olabiliyor. Karakteriniz savaşıyor ve seviyeniz artabiliyor. Diğer taraftan hediyeler ,para ve eşya kazanabiliyorsunuz. Yalnız dil seçeneği İngilizce olması kullanıcıları ilk başta anlamakta yormaktadır.

 

Starlight Story Kaydol