• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Hikaye
  • Oyuncular
  • Gelişim

Tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Steel Legions oyunu zengin 3D grafikleri sunmaktadır. Hızlı bir temposu olan oyunda taktiksel savaşlar yer almaktadır. Bir PvP oyunu olarak steampunk çağında oyuncusuna devasa boyutlardaki bir savaş aracı sunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

İMPARATORLUKLAR SAVAŞI

Retrofütüristik savaş makinenizi geliştirebilmek için sayısız seçeneklere sahip olacağınız bu oyunda dört imparatorluk arasında bitmek bilmeyen bir savaş bulunmaktadır. Bu imparatorluklardan birine katılarak savaşacağınız oyunda sizden beklenen egemen bir güç olmanızdır. Her birini yarım düzine kadın ve erkeğin sürdüğü devasa savaş makineleri, askeri araçların çalışmasında hayati önem taşıyan çelik, buhar ve petrol kullanılmaktadır. Bu kaynaklar üzerinde egemenliğini sürdürmek isteyen dört imparatorluk destansı bir çekişmeyle savaşmaktadır. İmparatorluklar hem savaş alanında üstünlük sağlayabilmeyi hem de devasa savaş araçlarının çok fazla tükettiği kaynakları bulmak zorunda kalacaktır.

Steel Legion’daki dört imparatorluk Phoenix İmparatorluğu, Pandora İsyancıları, Altın Topraklar ve Tundralı Savaşçılardan oluşmaktadır. Bu imparatorluklardan Phoenix İmparatorluğu, doğunun soğuk dağlarında akılcı bir yaşam biçimi oluşturmayı başarabilmiştir. Bu düşünce insanlarının en büyük endişesi Statükoyu devam ettirmenin artan maliyetidir. Bu yüzden de diğer imparatorlukların yok edilmesini istemektedir. Boş arazilerinde az doğal kaynakları olan Pandora İsyancıları ise büyük bir imparatorluk haline gelemese de her zaman amansız bir askeri varlık olmuştur. Zengin bir topluluk haline gelen Altın Topraklar ise verimli topraklara sahiptir. Savurgan vatandaşlarının hayatın tadını çıkardığı imparatorluğun liderleri de bunu devam ettirmeye niyetlidir.

Son olarak tüm bildiklerini doğadan öğrenen Tundralı Savaşçılar’ın topraklarına efsanevi bir saygıları bulunmaktadır. Tabiat ana hariç kendi ihtiyaçlarını her şeyin üstünde tutmadırlar.

Steel Legion oyununa başlarken ana üssü tehdit eden yağmacılarla basit bir savaş makinesiyle karşı karşıya gelmeniz gerekmektedir.

Steel Legions Kaydol