Stormthrone efsane oyun firması R2 tarafından hazırlanmış ve hiçbir dosya yüklemesine gerek duymadan oynanabilen bir online oyun. Ve özellikle belirtmek istiyoruz ki o bir savaş oyunu ve benzerlerinin çok üzerinde bir oyun. Şimdi onu denemenin tam ama tam zamanı.

Sponsorlu Reklamlar

İnsanlık tehditlerin en büyüğünü yaşamış ve yıllar önce, Dünya milyonlarca yaratık tarafından ele geçirilmiş. İnsanoğlu yok oldu denilirken, köşelerde bir yerlerde saklanan bir tutam insan, yeni Dünya düzenini kurmak için harekete geçiyor. İşte siz oyuna girdiğiniz anda bu ekibin bir parçası oluyorsunuz ve milyonlarca yaratığa karşı ekip arkadaşlarınız ile mücadele ediyorsunuz.

Oyuna giriş aşamasında altı farklı karakterden istediğinizi seçiyor ve bu seçtiğiniz karakterin en başarılı karakter olması için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Oyun içerisinde yer alan görevler sayesinde hızlı bir şekilde gelişiyorsunuz fakat oyun ilerledikçe gelişim hızınız ister istemez düşüyor. İlerleyen sürelerde daha çok emek harcamanız gerektiği bir gerçek.

Oyunda grup olarak ilerlemeniz de mümkün. Yani birden fazla oyuncu ile birden fazla oyuncuya karşı mücadele edebilmeniz mümkün. Bunun için ilk önce takım arkadaşlarınızı seçmeli ve seçim aşamasında da oldukça dikkatli olmalısınız.

Oyunda ilerlemek oldukça sorunlu bir durum. Yani karakterlerinizi ve ekipmanlarınızı geliştirme aşamasında karakterinize en uygun şekilde seçmelisiniz. Bu demek oluyor ki siz kendi kaderinizi kendiniz çiziyorsunuz. Ve oyun içerisinde en zevk aldığınız alanları da yine kendiniz belirliyorsunuz.

Her online oyunda olduğu gibi bu oyunda da binek sistemi mevcut. Binek sistemi sayesinde kullanıcı bütün özelliklerini daha hızlı geliştirebiliyor ve daha güçlü hale daha kısa sürede gelebiliyor.

Yun içerisinde alınan, elde edilen puanlar da tam sizin için hazırlanmış. Yani aldığınız puanlar her aşamada sizin gelişiminizi hızlandırıyor.

Stormthrone Oyununa Kaydol

 

Kayıt Aşamasında Yapılması Gerekenler:

Stormthrone Oyununa Kaydol

Stormthrone Oyununa Kaydol

Kayıt sayfasında, username alanına kullanıcı adını, E-Mail alanına mail adresinizi, PAssword alanınıza da şifrenizi girmeniz gerekmektedir.