• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

FIFA ve PES gibi çok fazla sistem özellikleri isteyen futbol oyunlarına alternatif olabilecek Striker Superstars’ın büyük kolaylıkları bulunmaktadır. Herhangi bir dosya indirmeden, birkaç saniyelik kayıt işlemi ile interneti olan her bilgisayardan oynayabileceğiniz bu oyunu, arkadaşlarınızla beraber de oynama imkanına sahipsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun 5 kişiden oluşan takımlarla oynanmaktadır. Oyuncu sadece tek bir futbolcuyu yönetir, takımın yıldızı olan bu oyuncu ile maçı kazanmak için herşeyi yapar. Oyunda seçtiğiniz futbolcuyu istediğiniz gibi özelleştirebilmektesiniz. Birçok saç rengi, saç modeli, ten rengi vb. karakter özelliklerini değiştirerek istediğiniz tipte bir futbolcu oluşturabilirsiniz.

Oyun hızlı yapısı, gerçekçi topa kayma, kaleci zekası ile öne çıkan bir oyundur. Kalecileri avlamak hiçte kolay değildir. Maç oynadıkça, gol attıkça ve takımınız kazandıkça hem siz deneyim kazanacaksınız, hem de karakteriniz deneyim puanları kazanacaktır. Elde edilen bu deneyim puanları futbolcunuza krampon, tozluk vb. ekipmanlar alarak daha hızlı, daha dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ekipmanlar daha hızlı ve isabetli şutlar atmanızı sağlayacaktır.

Striker Superstars kendi takımınızı kurabilir, değişik modlarda maçlar yapabilirsiniz. İsterseniz karma takımlar oluşturarak ta mücade edebileceğiniz oyunda, arkadaşlarınızla internet üzerinden maç yapma keyfini yaşayabilirsiniz. Oyun herhangi bir kurulum dosyası indirmenize gerek kalmadan sadece kayıt olup, direk oynamaya başlayabileceğiniz bir oyundur. Aşağıda bulunan Striker Superstars Kaydol butonuna tıklayarak sizde bir futbol yıldızı olmak için ilk koşunuzu yapabilirsiniz.

Striker Superstars Kayıt Sayfası