• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Karakterler

Stronghold Kingdoms oyunu internet üzerinde web ve pc tabanlı oyun tarzıdır. İçeriğinde Orta Çağdaki köylerden esinlenerek tertip edilmiş köyler ve alanlara sahip oyun sahnelerinde kullanılan keskin kılıçları ile biliniyor. Parlayan kılıçları ile 2010 yılında MMOG dünyasında yer bulmuştur. Dünyada türünün ilk süre ilerlemesiz oyunu olan bu oyun kendini 21. Yüzyıla taşıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Stronghold Kingdoms oyunu Dediğimiz gibi orta çağın köylerini masalsı bir görünüşle ve birazda esrarengiz ve çarpıcı savaş alanlarıyla dikkat çekmiş ve milyonları kendisine bağlamış bir oyundur. Orta Çağ ortamını halk ve kültür birleşimine dikkat çeken bu oyunda gerçeğe yakın planlama ve strateji üretmek oyunun başka bir tarzını oluşturuyor. Gerçek zamana ortaçağ mekanlarına uyarlama planlama ve strateji geliştirme yönünde şekil veren bu oyunda yeni dünya ile eski ortamların birleşimi ve etkileşimi oluşuyor. Oyunun orjinali bu yüzden ilgi çekiyor.

Stronghold Kingdoms oyunu , Ücretsiz olması nedeniyle dünyanın her yerinden giren kullanıcıların birbirlerine üstünlük kurma savaşlarına sahne olmaktadır. Belli bir stratejinin yoksa bu oyunda fazla yükselme imkanınız olmaz. Dünyanın kotrolünün tam olarak ele alınmasını ve rakiplerin çoğalmasını ,ilerlemesini engellemek ve yeni binalar inşa ederek işgal alanlarında yayılmak bir yana sadece savaşlarla geçmiyor.Bu oyunda lordlar ve leydilerin karakter olduğu bu oyunda aralarında barış yaparak güvenli ortam oluşturan da vardır. Geniş ölçekli olan bu oyunda bulunan ortam orta çağ ortamıdır yalnız yapılan eserlerle ve yapılarla bu durum geliştirilmekte olup bir yandan savaşırken bir yandan da ülkenizi mamur edebilme şanşınız var. Binlerle ifade edilen rakiplere karşı güç ve şan kazanma oyunudur.

Stronghold Kingdoms Oyununa KaydolStronghold Kingdoms Oyununu İndir