Piyasada fazla bulunmayan ve neredeyse tamamının aynı oyun firması tarafından hazırlandığı kart oyunlarının son örneği Summoner’s Legion ile keyifli ama bir o kadar da heyecanlı zamanlar geçireceksiniz. Aynı zamanda sıkıntılı anlarında sizi beklediğini belirtelim.

Sponsorlu Reklamlar

Summoner’s Legion oyunu tamamen tarayıcı destekli olup, indirme işlemine gerek duymaz.

Öncelikle Summoner’s Legion oyuncusu bir kart koleksiyonu hazırlamak zorundadır. Buna klasik oyun dilinde kart biriktirme de denilebilir. Kart sayınızın fazlalığı, yani koleksiyon derinliği oyun kazanmanın önünde ki en büyük artıyı teşkil ediyor.

Summoner's Legion Kayıt

Summoner’s Legion Kayıt

Oyun içerisine dahil edilmiş dokuz farklı kart seçeneği mevcut ve aynı zamanda dört adet sınıfta oyun içerisinde mevcut. Dilediğiniz sınıfı seçmekte özgürsünüz. Sınıfları seçerken de oyun içi tanıtımdan yararlanabilir ve oyunda yer alan sınıflar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu da oyun içerisinde ne tür bir yol çizeceğiniz konusunda fikir edinmenizi sağlar.

Summoner's Legion Kaydol

Summoner’s Legion Kaydol

Dokuz adet benzersiz kartın hücum ve defans yönlerinin bulunması da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir konu. Kartlar sürülürken öncelikle konunun belirlenmesi gerekir. Yani defans mı yoksa hücum mu.

Summoner's Legion

Summoner’s Legion

Oyun esnasında sinirlerinize hakim olmalı ve kritik kararları eş zamanlı olarak vermelisiniz. Unutmayın ki kartın gücü değil, doğru zaman önemlidir.

Summoner’s Legion oyununda hepinize başarılar diliyoruz.

Summoner’s Legion Oyununa Kaydol