Super MNC oyunu hakkında kısaca bilgi verecek olursak; Yenilikçi bir yapı ile desteklenen MMO oyunudur. Oyun iki takımdan oluşmaktadır. Bu iki takımda karşılıklı olarak birbirlerine saldırmakta ve savunmalarını geçip karşı tarafın kalelerini ve botlarını aşarak rakibin merkez üssünü bitirmeye çalışan bir oyun kurgusundadır. Çeşitli oyunlardan esinlenerek oluşturulmuş renkli karakter yapıları ile ve oyuncunun yeteneğine bağlı olarak gelişen olaylarıyla bu oyun adından sürekli bahsettiriyor.

Sponsorlu Reklamlar

Super MNC Oyunu süper tasarımı ve grafik yapısıyla ilgilenenlerin dikkatini hemen çekmiştir. Müziklerinin Rock türünden olması kullanıcılarına daha farklı bir havada oyun oynama fırsatı veriyor. Oyunun başında bir fikir edinmeniz bayağı bir zamanınızı alabiliyor. Tavsiyemiz sesli anlatımını önce dinlemeniz sonra oyuna girmenizdir.

Karakterlere de alışma aşaması gibi duran oyunun ilk bölümlerinde karakterlerin hepsini de deneme şansınız olabiliyor. Öncelikle bu oyunu pc den oynamak isteyenlere yardımcı bir program indirmeleri gerektiğini de bu yazımızda söyleyelim. Bu programın ismi steam dır.

Super MNC Oyununun mantığı gayet basittir. Oyunda bir maç mantığı hakim görünüyor. Yani rakibinizin gelmesi gerekiyor. İki takımda hazır olunca maç başlar ve karşı tarafın kalelerini savaşarak geçmeye çalışırsınız. Bunu yapmanız için gereken kazançlarınızla alacağınız botlarınızı aktif ederek karşı rakibe yollamak diğer tarafta haritadaki alanından taviz vermemek adına karşılık veriyor. İki tarafta hem yaşam mücadelesi verirken hem de rakibin merkezine sızmaya çalışır ve sızan ekip rakibin merkez üssünü vurup savaş kazanır. Savaşta öldürdüğünüz her adam ve vurulan bot seviye yükseltmektedir. Ayrıca para ,puan , güç olarak da eklenir.

Super MNC KaydolSuper MNC İndir