Survarium içinde çeşitli olayların bulunduğu oyun kümesinin adına verilen isimdir. Gelecekte bir çok MMOFPS türündeki oyunların yüklü oyun kümesidir. Oyunun teması dünyamıza zarar veren etkenlerin tespiti ve sonucundan sonrasına odaklanıyor. Bu sayede felaketin durumuna göre hayvanların azgınlığı ve tesislere saldırmalarını konu ediyor. Ayrıca bu oyunda bitkilerin şehirleri işgal etmesi de ilginç bir şekilde işleniyor. Çıldırmış canlıların her yeri işgalini anlatan bu oyun tarzında , Toprak ve üstündeki bitki örtüsü sanki canlı bir işgal gücü gibi hareket ederek her tarı işgal ediyor.

Sponsorlu Reklamlar

Survarium oyununda görsel efektler ve ses dizaynı ile Garip bitkiler ve mantarların beslenmek için demirleri ve madenleri ile beslenmelerini anlatan görsel oyun şekliyle kullanıcılarına değişik tarzda bir oyun sunmaktadır. Tüm dünyada yayılan bu durumun hemen önlenmesi için bilim adamlarının uğraşı ve karakterinizin olayın tam ortasında kalması anlatılıyor. Ülkelerin işgali yakılması , hayvanlar tarafından ve bitkiler tarafından işgali hızla devam etmekteyken çıkan bu anormal durumdan çıkış mücadelesini tek başınıza siz vermektesiniz. Size düşen görev belli ; Dünyamızı işgal eden bu canavarlarla etkin bir uğraş ile savaşmak ve dünyayı eski yaşanabilir haline getirmeye çalışmaktır. Bunu da yaparken oyun karakterinizin kuvveti ve etkisine dikkat etmelisiniz. Oyun yeni tekniklerle üretilmiş olup son derece kritik kararların sizin tarafınızdan alınmasıyla devam etmektedir.

Survarium oyunu genel olarak özetlersek ; Dünyamıza etki edecek büyük felaketlerden birinin sonucundan ortaya çıkarak son durumu baştaki duruma çevirmektir. Yani bir felaket dünyanızın başına geliyor. Sonucunda bozulan şeyleri oyun sayesinde kurtarmaya çalışmak ana fikirdir.

Oyunumuz Çok Yakında Siz Oyun Severlerin Hizmetinde