Survivor Acun Ilıcalı tarafından ülkemize getirilen ve son senelerde izlenme oranı olarak en yüksek seviyeye çıkmış yarışma programı olarak gösterilebilir. İçinde barındırdığı yarışma içeriği sayesinde insanları kendine çekmeyi fazlasıyla başardı. Artık programın uzun yıllardır süren devamlılığı sonucu Survivor All Star’da doğmuş oldu. Şampiyonların katıldığı bir sezen haline gelen All Star sezonu bize daha keyifli görüntüler sunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Gelelim Survivor yarışmasına nasıl katılacağınıza.

Öncelikle aşağıda belirtilen link yardımı ile Acunn Medya web sitesi üzerinden ilgili sayfaya yönleniyoruz. Bu sayfada kullanıcı öncelikle ad ve soyad bilgilerini giriyor. Telefon numarası, e-posta ve katılmak istediğiniz yarışma seçeneğinden de Survivor alanını seçiyoruz. Artık yarışma için kayıt aşamasının sonuna geliyoruz.

Survivor Kaydol

Bu noktada kullanıcı kendi tanıtımı için hazırladığı videoyu karşı tarafa yüklemek için seçmek zorunda.

Video demişken hatırlatalım. Bir dakikalık bir tanıtım videosu işinizi görecektir. Bu video çekimi sırsında dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar olacaktır. Öncelikle çekim mekanınız çok iyi olmalı. Bizim tavsiyemiz doğa eşliğinde bir çekim yapmanız. Vücudunuzun sergilemeye değer olabileceğini düşünüyorsanız da göstermekten çekinmeyin. Videonuzun net olmasına ve boyutunun da büyük olmamasına dikkat etmelisiniz.

Survivor Kayıt

Survivor Kayıt

Artık hazırlıklar tamamsa Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Kaydınız ilgili ekip tarafından titizlikle inceleniyor buna emin olabilirsiniz. Ciddi anlamda hazırlık yapanlara da geri dönüldüğünü unutmayın.

İşte Survivor yarışmasına katılmak bu kadar kolay. Yani en azından başvuru yapmak :)

Survivor Yarışmasına Kaydol